Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono ciało 27-latka podejrzanego o zabicie swojej partnerki

3 dni temu pisaliśmy o zabójstwie 25-letniej Patrycji K. Do tej potwornej zbrodni doszło w mieszkaniu kobiety, w Sieniawie Żarskiej. Ciało 25-latki leżało w łazience, funkcjonariusze znaleźli na jej szyi ranę kłutą, która była bezpośrednią przyczyną śmierci.

( https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/uwaga-trwaja-poszukiwania-podejrzanego-o-zabojstwo-swojej-partnerki/ )

Awantura

3 stycznia 2021 roku bliscy młodej kobiety byli świadkami awantury pomiędzy parą. Zaniepokoiło ich, że Patrycja K. w godzinach wieczornych przestała odbierać telefony. Rodzina 25-latki zaalarmowała policję, która krótko po otrzymaniu wezwania pojawiła się pod adresem zamieszkania kobiety.

Śledczy od razu skierowali swoja uwagę na partnera kobiety. Jak ustalili dziennikarze RMF FM, w domu rodziców 27-letniego Wojciecha P. znaleziono list, w którym mężczyzna przyznał się do zabójstwa Patrycji K. Rozpoczęła się policyjna obława za mężczyzną.

Tragiczny finał poszukiwań

Wczoraj (6.01) ciało poszukiwanego Wojciecha P. zostało odnalezione w lesie leżącym na terenie województwa dolnośląskiego. Jak podaje Polsat News, ta informacja została potwierdzona przez prokuratora Zbigniewa Fąfera, rzecznika zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Przyczyną śmierci 27-latka było najprawdopodobniej samobójstwo, jednak to potwierdzą dopiero wyniki sekcji zwłok. Wcześniej ojciec mężczyzny miał wspominać, że jego syn ucieka i prędzej zrobi coś sobie, niż odda się w ręce policji.

„Ucieka, gdzieś się chowa, już raz tylko zadzwonił z jakiegoś sklepu. Zadzwonił i powiedział, że nie pójdzie do więzienia, prędzej sobie coś zrobi zanim pójdzie do więzienia.” – mówił ojciec Wojciecha P.

25-letnia Patrycja była mamą. Po jej śmierci synek trafił pod opiekę rodziców kobiety.

Składamy najgłębsze wyrazy współczucia obu rodzinom, które przeżywają teraz bardzo trudne chwile.

Źródło:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-06/w-liscie-do-rodziny-przyznal-sie-do-morderstwa-znaleziono-jego-cialo/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl