Blog
Zaginieni Przed Laty

Zbrodnia na Żabiance. Kim jest morderca? Kim była ofiara?

Zbrodnia na Żabiance. Ciało zamordowanego w śmietniku

Zbrodnia na Żabiance. Ciało zamordowanego mężczyzny znaleziono w śmietniku. Kim jest morderca? Kim była ofiara? Zamordowany to prawdopodobnie bezdomny mężczyzna w wieku około 60 lat.

Zbrodnia na Żabiance w Gdańsku

W sobotę 20 listopada 2021 roku około godziny 8:00 rano na gdańskiej Żabiance we wiacie śmietnikowej, mieszkaniec osiedla znalazł ciało około 60-letniego mężczyzny. O makabrycznym odkryciu natychmiast powiadomiono policję. Wszystko wskazuje na to, że doszło do brutalnego zabójstwa w związku z tym, na gdańskim osiedlu zaroiło się od policji. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności śledcze. Nie było wątpliwości, że zmarły mężczyzna padł ofiarą okrutnej zbrodni.

Zwłoki 60-letniego mężczyzny w wiacie śmietnikowej

Niestety do tej pory nie wiadomo, kim była ofiara. Tożsamość i dokładny wiek mężczyzny nadal są ustalane przez śledczych. Zabity mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów i prawdopodobnie był osobą bezdomną.

Zbrodnia na Żabiance. Ciało zamordowanego w śmietniku
zdjęcie ze strony www.se.pl

Mężczyzna miał widoczną ranę ciętą na szyi, która była główną przyczyną jego śmierci. Zamordowany skonał z wykrwawienia. Sekcja zwłok wykazała również, że mężczyzna był pobity. – Zmarły miał obrażenia po pobiciu w obrębie głowy, klatki piersiowej oraz brzucha – podała prok. Grażyna Wawryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Policja szukała sprawcy lub sprawców tej okrutnej zbrodni. Teraz już wiadomo, że mordercą jest 47-letni bezdomny mężczyzna, który usłyszał już zarzut zabójstwa.

Policja ustala jeszcze dane personalne pokrzywdzonego. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się ustalić, kim był zamordowany mężczyzna, by godnie go pochować imieniem i nazwiskiem, a nie jako NN. Wiadomo, że podejrzany nie przyznał się do zarzutu zabójstwa.

Prokuratura będzie wnosić o areszt dla 47-latka. Za zabójstwo może mu grozić nawet dożywocie.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl