Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginionego dwulatka szukał cały kraj. Chłopiec jest już bezpieczny.

Zaginionego dwulatka szukał cały kraj- Chłopiec jest już bezpieczny

Zaginionego dwulatka szukał cały kraj. Chłopiec jest już bezpieczny. Odnalazł go dziennikarz telewizyjny.

Zaginione dziecko

Chłopiec zaginął w nocy z poniedziałku na wtorek 21 czerwca 2021 roku w miejscowości Palazzuolo sul Senio blisko Florencji. Według pierwszych ustaleń dziecko wyszło samo z domu po tym, gdy rodzice położyli go spać. Szukali w nocy w okolicy domu, a dopiero rano zawiadomili karabinierów.

Zaginionego dwulatka szukał cały kraj- Chłopiec jest już bezpieczny
Fot. Dziennikarz, który odnalazł 2-latka

Przypadkowo na trop 2-latka, który był poszukiwany przez ponad dobę przez tysiąc osób z Toskanii, wpadł Dziennikarz włoskiej telewizji RAI. Reporter wysiadł na chwilę z samochodu, ponieważ źle się poczuł. Nagle usłyszał odgłosy w wąwozie. Okazało się, że był to poszukiwany Nicola.

 

Poszukiwania

Zaginiony dwulatek był poszukiwany w całym rejonie gospodarstwa rolnego i okolicy zamieszkania. Do poszukiwań włączyła się policja oraz ochotnicy. Liczył się czas, by odnaleźć malca. W kierunku domu chłopca jechał w środę 23 czerwca 2021 roku z ekipą Giuseppe Di Tommaso, dziennikarz popularnego popołudniowego programu „La vita in diretta” (Życie na żywo), nadawanego w RAI.

 -Byłem w samochodzie z ekipą, gdy poprosiłem, by się zatrzymał, bo chciałem wysiąść na chwilę. Byłem sam i nagle usłyszałem głos na dnie wąwozu. Pomyślałem, że może mi się wydaje, ale zacząłem krzyczeć Nicola, Nicola. W odpowiedzi usłyszałem mamma, mamma

– relacjonował reporter.

Zakończenie poszukiwań

Dziennikarz zawiadomił karabinierów, w związku z tym zgłoszeniem pojawili się na miejscu natychmiast. Jeden z nich zszedł do wąwozu i wydobył z niego zaginionego malca. Chłopiec znajdował się w odległości trzech kilometrów od domu, tam wpadł do głębokiego rowu. Na koniec chłopca przewieziono do szpitala, gdzie wykonano mu badania i pozostał na obserwację. Jego stan zdrowia jest dobry.

Źródło:Zaginionego dwulatka szukał cały kraj. Odnalazł go… dziennikarz telewizyjny (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl