Blog
Zaginieni Przed Laty

Wnuk, który zamordował dziadków z zimną krwią, sam zgłosił się na policję

Wnuk zamordował dziadków z zimną krwią. Sam zgłosił się na policję

Wnuk, który zamordował dziadków, wykąpał się i sam zgłosił na policję swoją zbrodnię. Do brutalnego morderstwa doszło w Kamieniu Krajeńskim.

Wnuk

Do bestialskiego mordu doszło 12 sierpnia 2021 roku w Kamieniu Krajeńskim koło Sępólna woj. kujawsko-pomorskie. Wnuk brutalnie zamordował własnych dziadków i na koniec ich psa. Nieoficjalnie mówi się, że na ciałach ofiar widniały liczne rany. Po zbrodni 23-latek sam zgłosił się na policję i powiedział, że zabił własnych dziadków. A do tego okrutnego mordu użył kilku noży. Mężczyzna był trzeźwy i dokładnie wskazał miejsce zabójstwa. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce zbrodni i odnaleźli zwłoki 74-letniej kobiety i 88-letniego mężczyzny. Na ciele ofiar były liczne rany kłute, które zostały zadane nożem lub sztyletem. 23-latek został zatrzymany, a śledczy zabezpieczyli narzędzie zbrodni. W domu funkcjonariusze znaleźli również zabitego psa zamordowanych właścicieli. Z ustaleń mundurowych wynika, że zwierzę też zginęło od zadanych licznych ciosów ostrym narzędziem. Sprawę bada prokuratura w Tucholi.

Wnuk zamordował dziadków z zimną krwią. Sam zgłosił się na policję
Pixabay.com

Ślady

23-latek po zabójstwie swoich dziadków nie zacierał śladów. Jak na razie jest za wcześnie, by ocenić jego stan psychiczny, chociaż jego zachowanie daje wiele do myślenia. Mężczyzna ze spokojem zmył z siebie krew ofiar, następnie udał się na komisariat. Niewykluczone, że działał pod wpływem silnych emocji lub dążył do zrealizowania chorego planu na tle zaburzenia psychicznego. Nie jest wykluczone, że miał w planach na końcu popełnić samobójstwo, ale po zbrodni zmienił plan.

Wnuk zamordował dziadków z zimną krwią. Sam zgłosił się na policję
Pixabay.com

Kamil K.  przekazał policjantom z Kamienia Krajeńskiego, że zbrodni dokonał 12 sierpnia 2021 roku około godziny 7:00 rano, po czym poszedł się wykąpać i około godziny 10:30 udał się na Komisariat Policji w Kamieniu Krajeńskim. O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Źródło:Brutalny mord w Kamieniu Krajeńskim. Zabił dziadków oraz psa – WP Wiadomości

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl