Blog
Zaginieni Przed Laty

Tajemnicze zaginięcie Adama Krzyszpina. W oczekiwaniu na prawdę!

Tajemnicze zaginięcie Adama Krzyszpina. W oczekiwaniu na prawdę! 22-letni Adam Krzyszpin z miejscowości Bojanowa zaginął w niedzielę 10 stycznia 2010 roku.

Tajemnicze zaginięcie Adama Krzyszpina

Młody mężczyzna miał wiele planów na najbliższą przyszłość. Zdecydował razem ze swoją dziewczyną Natalią, później już narzeczoną, wyjechać do Szkocji, aby zarobić pieniądze, a następnie w Polsce wybudować dom. W czerwcu 2009 roku osiedlili się w Aberdeen, gdzie Adam miał zapewnioną pracę oraz mieszkanie.

10 stycznia 2010 roku wczesnym rankiem około godziny 6:00 Adam wybrał się na ryby. Bardzo to lubił, a Aberdeen stwarzało dobre warunki do wędkowania. Tego feralnego dnia warunki atmosferyczne były bardzo uciążliwe. Mężczyzna zmierzał nad zatokę Cave of Red Rocks. Według miejscowych nie należy ona do bezpiecznych. Sama prowadząca tam droga jest pustawa i nieprzyjemna. Często pojawiają się tam zdradliwe fale. Co więcej, można tam było również spotkać podejrzane osoby, w tym dilerów narkotyków.

Tajemnicze zaginięcie Adama Krzyszpin. W oczekiwaniu na prawdę!
zaginiony Adam zdjęcie ze strony Fakt.pl

Adam nie wrócił na umówioną godzinę. Jego bliscy nie mogli nawiązać z nim kontaktu, ponieważ jego telefon znajdował się poza zasięgiem. Od tego momentu ślad po nim zaginął.

Na parkingu znaleziono jego samochód, w którym nie było sprzętu wędkarskiego oraz jego rzeczy osobistych. Następnie wezwano policję.

W akcji poszukiwawczej, która trwała 3 dni, udział brała policja, nurkowie, straż przybrzeżna, oraz helikopter. Niestety nie natrafiono na żadną przydatną wskazówkę dotyczącą zaginięcia Adama.

Na samym początku podejrzewano, że mężczyzna utonął, ale nigdy nie odnaleziono jego ciała.

Gdzie jest Adam?

Rodzina mężczyzny nie poddawała się. Korzystała z ofert jasnowidzów oraz detektywów, którzy badali tę sprawę. Jednak nikt nie znalazł żadnego śladu, który doprowadziłby do Adama. Bliscy skierowali się o pomoc w poszukiwaniach również do gazet oraz ambasady. Historia zaginięcia Adama Krzyszpina została przedstawiona w programie telewizyjnym „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”.

Elżbieta Krzyszpin w rozmowie w gazecie powiedziała: „Sama już nie wiem, co jeszcze bym mogła zrobić. Poruszyłam już chyba niebo i ziemię”. Po 11 latach wypełnionych pustką i wielką niewiadomą kobieta nadal żyje nadzieją, że Adam się odnajdzie.

Tajemnicze zaginięcie Adama Krzyszpin. W oczekiwaniu na prawdę!
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Wygląd mężczyzny

Adam Krzyszpin ma 183 cm wzrostu, niebieskie oczy. Posiada znak szczególny – mały palec prawej ręki obcięty do połowy paznokcia. W dniu zaginięcia ubrany był w czarno-białą bluzę, niebieskie jeansy, polar w kolorze khaki, białą kurtkę z brązowymi paskami, ciemnoniebieską kamizelkę z białymi paskami, granatową czapkę oraz białe buty firmy Puma.

Autor: Natalia

Źródło: Pochodzący z Bojanowa Adam zaginął 11 lat temu – Rawicz24

Adam Krzyszpin zaginął w Szkocji w 2009 r. (fakt.pl

Poszukujemy Adama Krzyszpin zaginionego w 2010 r. w Szkocji – YouTube

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię również: 8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl