Blog
Zaginieni Przed Laty

Noworodek Allison – matka chciała ukryć zbrodnię?

31 grudnia 2003 roku w beczce za szkołą Sycamore Amish w hrabstwie Lancaster w Pensylwanii znaleziono ciało noworodka z poderżniętym gardłem.

Szokujące odkrycie

Grupa dzieci, która znalazła beczkę za szkołą Sycamore Amish, zamierzała ją spalić. Jednak gdy dzieci zorientowały się, że coś znajduje się w środku, wycofały się. Doszło do szokującego odkrycia. W środku znajdowało się ciało należące do nowonarodzonego dziecka.

Szkoła Sycamore Amish, za którą znaleziono ciało noworodka w beczce

Była to dziewczynka. Oszacowano, że urodziła się między 24 a 29 grudnia. Miała brązowe włosy i niebieskie oczy. Ważyła 3 kilogramy, a jej ciało wciąż oplatała pępowina. Dziewczynka urodziła się żywa, ale najprawdopodobniej zaraz po porodzie podcięto jej gardło. Natychmiast wszczęto dochodzenie w sprawie znalezienia matki.

Pierwsze doniesienia

W mediach pojawiły się informacje dotyczące pewnego odkrycia. Pracownik z minimarketu Turkey Hill w gminie Strasburg zadzwonił na policję i poinformował, że toaleta jest zakrwawiona. Sklep znajdował się około sześć kilometrów od miejsca, w którym odkryto ciało noworodka. Śledczy rozpoczęli żmudne śledztwo. Sprawdzono każdego, kto zapłacił za zakupy kartą kredytową, a następnie przesłuchano te osoby. Jednak podjęte działania nie pomogły w rozwiązaniu sprawy.

Kim była matka dziecka?

Dalsze badania dotyczące noworodka wykazało, że nie było urodzone z kazirodztwa. Według badaczy matka była najprawdopodobniej młodą kobietą, poniżej dwudziestego roku życia. Śledczy wywnioskowali również, że matka musiała dobrze znać okolicę, ponieważ szkoła Sycamore Amish, w pobliżu której znaleziono martwe dziecko, znajdowała się na odludziu. Niektórzy spekulowali, że kobieta umieściła dziecko w beczce, wiedząc, że zostanie ona podpalona przez uczniów, dzięki czemu ukryje zbrodnię.

Śledczy zaczęli szukać kobiet, które niedawno zaszły w ciążę. Jak się okazało, poszukiwania te również były bezowocne. Przypuszczano więc, że kobieta mogła ukryć swoją ciążę.

Działania społeczności

Makabryczne morderstwo wstrząsnęło całym hrabstwem Lancaster. Ludzie byli oburzeni, że nowonarodzonemu dziecku odmówiono życia na świecie. Dlatego też społeczność zaczęła sama działać w tej sprawie.

Organizacja Crime Stoppers ogłosiła, że zaoferuje nagrodę w wysokości 2000 dolarów za informacje, które doprowadziłyby do rozwiązania sprawy oraz aresztowania mordercy. Próbując znaleźć potencjalnych podejrzanych, wiele firm w Strasburgu umieściło na swoich oknach plakaty Crime Stoppers z informacjami o sprawie oraz numerem telefonu, pod który należy zadzwonić.

Pogrzeb

Zmarła dziewczynka została nazwana Allison przez osobę, która zgłosiła się, aby zapłacić za pogrzeb.

Dziewczynkę pochowano w Conestoga Memorial Park. Właściciel domu pogrzebowego Charles Snyder Jr. wynajął karawan oraz małą, białą trumnę. Osoby pracujące na cmentarzu przekazały pieniądze na pokrycie kosztów związanych z pogrzebem.

Ponad 40 osób uczestniczyło w pogrzebie Allison w Conestoga Memorial Park. Wszystkich żałobników połączyła tragiczna historia o samotnej śmierci dziecka w tak okropnych okolicznościach. Angela Kirsch, kobieta mieszkająca w okolicy, powiedziała, że ​​przyszła na pogrzeb, aby uczcić pamięć Allison. Dodała również, że według niej macierzyństwo to przywilej. Nie mogła zrozumieć, że ktoś porzucił swoje nowonarodzone dziecko.

Po nabożeństwie policjanci rozdali notesy i długopisy. Prosili każdą osobę o napisanie ich imienia i nazwiska, adresu oraz daty urodzenia. Przygotowano to na wypadek, gdyby ktoś związany z dzieckiem pojawił się na pogrzebie.

Pogrzeb Allison

W następnych latach śledczy uzyskali około 20 wskazówek w sprawie zabójstwa dziewczynki. Wszystkie zostały skrupulatnie zbadane. Pomimo wyczerpujących poszukiwań matki nigdy nie udało się znaleźć. Niestety sprawiedliwość w sprawie niewinnej dziewczynki, która miała przed sobą całe życie, nie została wymierzona.

 

Źródło:

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl