Blog
Zaginieni Przed Laty

Polkowice. Pilne! Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia.

Polkowice. Pilne! Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia.

Polkowice. Pilne! Policjanci apelują do Wszystkich o pomoc. Poszukiwany jest sprawca śmiertelnego potrącenia. Publikujemy portret pamięciowy mężczyzny.

Polkowice

Kochani pilnie potrzebujemy Waszej pomocy! Już wielokrotnie nam pomogliście, wierzymy, że i tym razem możemy na Was liczyć. Prosimy o liczne udostępnienie apelu dalej, być może ktoś rozpoznaje poszukiwanego mężczyznę. Policjanci prowadzą na terenie powiatu polkowickiego działania poszukiwacze za sprawcą śmiertelnego potrącenia pieszego na drodze. W związku z tym publikujemy portret pamięciowy mężczyzny.

Polkowice. Pilne! Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia.
portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny

Do zdarzenia doszło 22 listopada 2021 roku po godzinie 12:00 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów), gdzie kierujący samochodem marki Audi Q7 podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych zjechał na lewą część jezdni, gdzie potrącił pieszego – pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami drogowymi. Sprawca uderzył prowadzonym pojazdem w przydrożne drzewo, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Przede wszystkim w trakcie prowadzonych w tej sprawie działań polkowiccy policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się sprawca pochodzi z kradzieży, jaka miała miejsce na terenie Niemiec.

Policyjni specjaliści z Laboratorium Kryminalistycznego Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu na podstawie zebranych w tej sprawie informacji sporządzili portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego wypadku.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod nr alarmowym 112 (również całodobowo).

Również w tej sprawie można kontaktować się z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

mł.asp. Przemysław Rybikowski
Oficer Prasowy
KPP w Polkowicach
tel. 600-229-096

Źródło: Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia na terenie powiatu polkowickiego – publikujemy portret pamięciowy – Bieżące informacje – Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach (policja.gov.pl)

(1) SOS Zaginięcia – posty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Małgorzata Szabatowska. Kto zabił pracownicę banku? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl