Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilne- Zaginęła 63-letnia Anna R. – aktualizacja

Pilne. Kochani, przychodzimy do Was ze smutnymi wieściami. Pani Anna R. Niestety nie żyje, dziś odnaleziono jej ciało.

Bliskim składamy wyrazy współczucia. 

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy zaangażowali się w tę sprawę.

BliskPilne- Zaginęła 63-letnia Anna Rybicka. Kobieta wyszła z domu z 26 na 27 maja 2021 roku i ślad po niej zaginął. W związku z tym trwają intensywne poszukiwania. Być może ktoś widział 63-latkę i uda się ją jak najszybciej odnaleźć. Sprawa jest naprawdę bardzo pilna ponieważ zaginiona choruje.

Zaginięcie

Pilne- Zaginęła 63-letnia Anna Rybicka. Kobieta jest mieszkanką Płocka. Wyszła z domu z 26 na 27 maja 2021 roku w godzinach 23:00 a 3:00. Ze względu na fakt, że zaginiona ma zaniki pamięci, choruje na Alzhaimera liczy się czas by jak najszybciej odnaleźć 63-latkę. Kochani prosimy Was o pomoc. Wierzymy, że i tym razem możemy na Was liczyć. Bez wątpienia to dzięki Wam udało się rozwiązać już wiele spraw za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.Pilne

Rysopis zaginionej:

*wzrost około 160 cm,

*krępej budowy ciała,

*włosy ciemne, krótkie.

W dniu zaginięcia ubrana w:

*jasne spodnie,

*sandały,

*jasną bluzę polar.

-Znaki szczególne:

*przykurcz lewej dłoni, kobieta ma powolny chód.

Jeśli posiadasz informacje, które mogą być istotne dla odnalezienia kobiety, to prosimy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, ☎️ 47 70 516 00 ; 47 70 516 01 i pod numerem alarmowym 112. Oczywiście można kontaktować się z naszą redakcją. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl