Blog
Zaginieni Przed Laty

Pedofil z Lulina-czyhające zło

Pedofil z Lublina

Pedofil z Lublina groził 12-latce: jeśli nie spełni jego żądań- brutalnie ją zgwałci, a następnie zabije i pozbędzie się ciała. Zastraszając nieletnią i ponawiając swoje groźby, nakłaniał do spotkania w umówionym przez niego miejscu.

Nasze dzieci bardzo dużo korzystają z portali społecznościowych. W związku z tym,  nigdy nie mamy stuprocentowej pewności, kim jest rozmówca i do czego nakłania nasze dziecko. Walka z pedofilią trwa cały czas, ale grono pedofilów aktywnych w Internecie, bezsprzecznie stale się powiększa.

Dziecko w niebezpieczeństwie

W Lublinie grasowali pedofile, grozili dzieciom i szczegółowo opowiadali do czego służą ich miejsca intymne- dwaj z nich zostali zatrzymani. Chcieli umówić się na intymne spotkanie z 11 i 12- latką. Jeden z pedofili,  chciał zabrać 11-letnia dziewczynę do swojego domu i uprawiać z nią seks. Szczegółowo objaśniał jej, jak będzie to wyglądało. Opisywał jej miejsce intymne używając wulgarnych słów.

 

Pedofil z Lublina
27-letni pedofil z Lublina

Czyhające po drugiej stronie zło

22 lutego 2021 roku. W samym centrum Lublina został zatrzymany 27-latek. Mężczyzna namawiał dziecko do intymnych spotkań, poprzez portal społecznościowy. Jedną z ofiar stała się 12-latka.  Pedofil szczegółowo opisywał swoje zamiary i oczekiwania. Wysyłał jej roznegliżowane zdjęcia. Dziewczynka odmówiła spotkania. Mężczyzna wpadł w szał i stał się agresywny. Zaczął jej grozić. Zapewniał, że jeśli się z nim nie spotka, bez wątpienia ją zgwałci, później wbije nóż w plecy, a ciało wrzuci do Zalewu Zemborzyckiego.

Umówione spotkanie

Pod wpływem strachu 12-latka zgodziła się na spotkanie. Zamiast dziewczynki, w umówionym miejscu zjawili się Łowcy pedofilów z grupy ECPU- Elusive Child Protection Unit. Podeszli do mężczyzny, który spokojnie czekał na dziewczynkę w pobliżu McDonald’s,  przy Krakowskim przedmieściu. Na koniec oddali go w ręce policji.

 

Działania policji

Mężczyzna został zabrany i przetransportowany na komisariat policji. Z ich ustaleń wynikało, że mężczyzna miał problemy natury psychicznej. Mimo to,  był bardzo przebiegły i ostrożny. Policja już od kilku miesięcy usiłowała go rozpracować- jednak bezskutecznie. Mężczyzna korzystał z wielu kont na portalach społecznościowych. Istotne w tej sprawie jest to, że od dłuższego czasu zwabiał swoje nieletnie ofiary, proponując im seks. Jeśli odmawiały- groził im, tak samo jak 12-latce.  Zebrane materiały dowodowe pozwolą wymierzyć mu właściwą karę. 27-latek podczas przesłuchania, przyznał się do winy. Wierzymy, że spotka go zasłużona kara.

 

 

ŹRÓDŁO: Groził 12-latce, że jak nie spełni jego żądań, zabije ją i wrzuci do zalewu. W centrum Lublina zatrzymali go łowcy pedofilów : Lublin112.pl – Wiadomości z Lublina i regionu. Ważne informacje z kraju

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl