Blog
Zaginieni Przed Laty

Omaima Nelson – modelka poćwiartowała męża

Omaima Nelson była amerykańską modelką, egipskiego pochodzenia. Gdy miała tylko 23 lata, poznała swojego 56-letniego męża. Ślub odbył się po kilku spotkaniach.

Przebieg wydarzeń

Dziewczyna urodziła się i wychowała w Egipcie. W 1986 roku wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła karierę w modelingu. W październiku 1991 roku poznała swojego przyszłego męża-Billa Nelsona, mężczyzna pracował w zawodzie pilota. Mimo że znali się tylko kilka dni, zdecydowali się na ślub.

Omaima
Bill Nelson

Trzy tygodnie później, w święto Dziękczynienia, w domu Nelsonów doszło do awantury, w wyniku czego modelka dźgnęła swojego męża nożyczkami i biła go po całym ciele żelazkiem. Co więcej, jego ciało rozczłonkowała, a głowę i ręce ugotowała, co miało utrudnić identyfikację mężczyzny. Szczątki zmieszała z resztkami indyka i wyrzuciła do kosza na śmieci.

Kobietę zatrzymano 2 grudnia tego samego roku. Funkcjonariuszom policji wyjaśniła, że była wielokrotnie wykorzystywana seksualnie i bita przez swojego męża. Potwierdzono, że kobieta ma zespół stresu pourazowego i cierpi na psychozę.

Sprawę skomplikowały zeznania Omaimy, kobieta bowiem twierdziła, że obdarła męża ze skóry, jego ręce usmażyła na oleju i zjadła. Potem jednak zaprzeczyła tym słowom, bo jak twierdziła: „nie jest potworem”.

Omaima
Szczątki Billa w lodówce Omaimy

Wyrok

1 grudnia 1992 roku została skazana na 28 lat pozbawienia wolności. W 2006 roku złożyła wniosek o warunkowe zwolnienie, jednak sąd uznał, że jest osobą niebezpieczną i wciąż stanowi poważne zagrożenie. Kolejny raz wniosła o warunkowe zwolnienie w 2011 roku, jednak również spotkała się z odmową. Sąd stwierdził, że po opuszczeniu aresztu, że „nie byłaby produktywną obywatelką”.

Omaima
Omaima tuż po zatrzymaniu

Kolejny wniosek o warunkowe zwolnienie będzie mogła wnieść w 2026 roku.

Źródła

https://www.oxygen.com/

https://murderpedia.org/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl