Blog
Zaginieni Przed Laty

Nocna interwencja służb w parku kozielskim. Szukano zaginionego

Nocna interwencja służb w parku kozielskim. Szukano zaginionego

Nocna interwencja służb w parku kozielskim. Szukano zaginionego mężczyzny. Zakrapiana impreza zakończyła się kilkugodzinnymi poszukiwaniami.

Nocna interwencja

Do zdarzenia doszło w czwartek 2 września 2021 roku. W województwie opolskim w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Grupa mężczyzn urządziła sobie zakrapianą imprezę na terenie ogródków działkowych. Po zakończeniu spotkania wszyscy razem wracali do domu, jednak w pewnym momencie jeden z nich oddalił się od reszty grupy i zaginął. Mężczyźni na początku sami próbowali szukać i nawoływać kolegę, niestety bezskutecznie. W związku z tym faktem kilkanaście minut po północy operator numeru alarmowego otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. Zgłaszający miał obawy, że kolega mógł wpaść do potoku Lineta. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe.

Nocna interwencja służb w parku kozielskim. Szukano zaginionego
Pixabay.com

Niestety sytuację utrudniało to, że zaginiony poszedł w nieokreślonym kierunku i poszukiwania trzeba było prowadzić w obrębie całego parku oraz ogródków działkowych. Funkcjonariusze policji, jak również strażacy skierowali się w miejsce zamieszkania zaginionego mężczyzny oraz przeszukali park. Wszystkie czynności poszukiwawcze nie dały żadnego efektu, dlatego bardzo szybko do poszukiwań zaangażowano psa tropiącego oraz strażackiego quada. W poszukiwaniach brało udział kilkanaście funkcjonariuszy policji oraz straży pożarnej. Prawie trzy godziny trwały intensywne poszukiwania mężczyzny w pobliżu potoku Lineta w kozielskim parku.

Koniec poszukiwań

Nocna interwencja służb w parku kozielskim. Szukano zaginionego
Pixabay.com

W pewnej chwili w trakcie poszukiwań zaginiony mężczyzna sam przyszedł w miejsce, w którym znajdowały się zaparkowane pojazdy służb ratunkowych. Oświadczył, że nie potrzebuje pomocy medycznej. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Cała sytuacja od początku budziła ogromny niepokój wśród grup poszukiwawczych, naprawdę wyglądała nie ciekawie i budziła wiele obaw co do zdrowia i bezpieczeństwa zaginionego. W rezultacie wszystko zakończyło się dobrze.

Źródło:Zakrapiana impreza zakończona akcją poszukiwawczą. Nocna interwencja służb w kozielskim parku – O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl

Zakrapiana impreza zakończona akcją poszukiwawczą. Nocna interwencja służb w kozielskim parku – KK24.pl Serwis informacyjny Kędzierzyna-Koźla. Portal Kędzierzyn-Koźle. Wiadomości, zdjęcia, filmy

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl