Blog
Zaginieni Przed Laty

Natalia Wazina porzuciła trójkę swoich dzieci w lesie

Natalia Wazina porzuciła trójkę swoich dzieci w lesie

Natalia Wazina. 33-letnia Rosjanka porzuciła trójkę swoich dzieci zimą w lesie. Rodzeństwo zostało uratowane przez przypadkowego przechodnia, który spacerował w pobliżu z psem.

Natalia Wazina

Do zdarzenia doszło 12 lutego 2021 roku. 33-letnia Rosjanka wyszła z mieszkania z trójką dzieci w okręgu nowomoskiewskim i samochodem pojechała z nimi do lasu. Tam rozegrał się dramat rodzeństwa. Kobieta rozebrała swoje dzieci, wyrzucając ich ubrania, następnie odjechała. Bez wahania porzuciła je na mrozie, narażając je na utratę zdrowia lub życia.

Najmłodsze z nich miało roczek, 3 i 11- lat. Dzieci po 20 minutach przebywania na kilkustopniowym mrozie zostały zauważone przez przypadkową osobę, która spacerowała w pobliżu z psem.

Natalia Wazina porzuciła trójkę swoich dzieci w lesie
Pixabay.com

Mężczyzna wyniósł rodzeństwo z lasu, następnie zawiadomił o całym zdarzeniu policję. Dzieci przeżyły, chociaż musiały przetrwać na kilkustopniowym mrozie całkowicie nago. W mediach pojawiły się informacje, że dwoje z nich to dzieci znanego biznesmena z branży jubilerskiej, a Natalia Wazina była jego kochanką od kilku lat.

Natalia Wazina porzuciła trójkę swoich dzieci w lesie
Pixabay.com

Policja aresztowała kobietę, która w chwili zatrzymania była agresywna. Śledztwo w kierunku usiłowania zabójstwa dzieci wszczęła prokuratura. Kobieta po zatrzymaniu trafiła na obserwację psychiatryczną, a trójka dzieci do szpitala.

Źródło:33-latka porzuciła troje dzieci w lesie. Zostawiła je nagie na mrozie (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl