Blog
Zaginieni Przed Laty

Mundurowi zapobiegli nielegalnym walkom nieletnich

Mundurowi zapobiegli nielegalnym walkom nieletnich. 22 kwietnia 2022 roku kryminalni z chorzowskiej komendy otrzymali informację, że w weekend ma odbyć się walka MMA z udziałem dzieci.

Mundurowi zapobiegli nielegalnym walkom z udziałem dzieci

W piątek 22 kwietnia kryminalni z chorzowskiej komendy otrzymali informację, że w weekend 23 i 24 kwietnia 2022 roku ma odbyć się nielegalna gala MMA z udziałem dzieci.

Chociaż informacja wydawała się mundurowym niewiarygodna, policjanci postanowili jednak ją sprawdzić. Szybko się okazało, że nie był to żar, informacja była prawdziwa. Przeglądając portale społecznościowe, mundurowi natknęli się na oficjalną stronę wydarzenia.

Mundurowi zapobiegli nielegalnym walkom nieletnich
zdjęcie ze strony policji

Kryminalni ustalili i namierzyli miejsce pobytu dorosłych organizatorów i dzięki temu w ostatniej chwili zapobiegli walce. Mężczyźni zostali przesłuchani. Za zorganizowanie nielegalnej wali z udziałem dzieci odpowiedzą teraz przed sądem. Nieletnimi uczestnikami również zajmie się Sąd w ich przypadku rodzinny.

Mundurowi zapobiegli nielegalnym walkom nieletnich
zdjęcie ze strony policji

Z ustaleń śledczych wynika, że podobne walki odbyły się już w ubiegłym miesiącu, również z udziałem nieletnich. Wtedy miała to być spontaniczna sytuacja, jednakże po jej „sukcesie”, dwóch 18-latków i jeden 17-latek postanowiło zorganizować „profesjonalną galę” dla nieletnich amatorów MMA.

Mundurowi zapobiegli nielegalnym walkom nieletnich
zdjęcie ze strony policji

Na jednym z portali społecznościowych utworzyli jej oficjalny profil, gdzie zamieszczali bieżące informacje. Na szczęście, dzięki zdecydowanej reakcji chorzowskich policjantów, którzy w ostatniej chwili udaremnili nielegalne walki, nie doszło do żadnej tragedii. Nie uchroni to jednak zarówno organizatorów, jak i uczestników przed odpowiedzialnością. Dorosłym organizatorom grozi nawet 3-letni pobyt w więzieniu, a każdy z nieletnich indywidualnie będzie odpowiadał za swoje czyny przed sądem rodzinnym.

 

 

Źródło: Policjanci zapobiegli nielegalnym walkom nieletnich – Wiadomości – Komenda Miejska Policji w Chorzowie

Chorzów: Policjanci nie dopuścili do nielegalnych walk nieletnich – kronika policyjna (mojchorzow.pl)

Zapobiegli nielegalnym wyścigom – Wiadomości – Policja Śląska

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl