Blog
Zaginieni Przed Laty

Mr.Anime is planning something

Trey Eric Sesler urodził się 3 sierpnia 1989 roku i dorastał w Teksasie. Prowadził własny kanał na platformie Youtube, gdzie pod nazwami takimi jak: LensCapProductions, Mr. Anime oraz Mr. Bryko, publikował swoje amatorskie filmy sensacyjne i recenzował gry anime, dzięki czemu zrzeszył sobie wielu fanów. 20 marca 2012 stało się coś trudnego do wyjaśnienia, mężczyzna bowiem zamordował całą swoją rodzinę. Rodzinę, którą bez wątpienia kochał…

Po prostu Trey

Trey był spokojnym, trochę samotnym chłopakiem. Wspominał często, że w Teksasie nie ma szans na rozwój, dlatego zdecydował się publikować swoje produkcje na Youtubie, co przynosiło mu prawdziwą radość. Mimo że platforma Youtube w tym czasie „raczkowała”, chłopak trafiał do szerokiego grona odbiorców i uzyskał wielu obserwatorów jako Mr. Anime.

Kręcił wiele filmów, w produkcji których pomagała mu ukochana mama i brat (często wymieniani w napisach końcowych jako kamerzyści, aktorzy itp.). Ojciec, chociaż rozumiał pasję syna, nie występował w jego nagraniach. Ciężko jest określić to, czy filmy Treya były udane, chociaż nie można było odmówić mu poczucia humoru i ambicji. Mimo że nie miał zbyt dobrego sprzętu ani pieniędzy, sam uczył się robić np. efekty specjalne. Sam pisał również scenariusze. Później zdecydował się nawet recenzować filmy oraz gry anime, robił to wraz z innymi twórcami.

Mark, brat Treya. Screen z filmu Treya, w którym występował
Rhonda, matka Treya i Marka. Ona również chętnie brała udział w produkcjach syna

Zawieszenie działalności

W pewnym momencie Trey zniknął z Internetu. Zaniepokojeni widzowie pytali, czy z nim wszystko w porządku. Chłopak odezwał się po dłuższej przerwie i przyznał, że ciężko zachorował. Trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego odmę płucną.

Mr. Anime
Filmy udostępnione na kanale Mr. Anime

Co ciekawe, po powrocie jego zachowanie znacznie się zmieniło, co zauważyli również jego obserwatorzy. Trudno powiedzieć, co było tego przyczyną: choroba, zmęczenie, a może leki? Z upływem czasu, zainteresowania Treya i treść prezentowana przez niego na kanale znacząco się zmieniły. Chłopak coraz więcej mówił o broni palnej, seryjnych mordercach oraz o masakrze w Columbine High School.

W tym czasie chłopak wrzucił na swój kanał film, w którym opowiadał, że w końcu znalazł pracę w interesującej dla niego dziedzinie. Mogłoby się wydawać, że w jego życiu powoli zaczyna się układać.

20 marca 2012

Tego dnia na jego kanale pojawił się bardzo niepokojący film. Mówił na nim, że ma zamiar zaatakować liceum, do którego uczęszczał przed laty. Niestety, tragedii nie udało się zapobiec. Tego samego dnia rano, zwabił do garażu swoją matkę i kilkakrotnie strzelił do niej z bliskiej odległości. Nie miał również litości dla brata, który przybiegł, by pomóc matce. Chłopak, chociaż został poważnie postrzelony, zdołał uciec do łazienki i się w niej zamknąć od środka. Niestety, Trey dostał się do pomieszczenia i strzelił do niego jeszcze kilkukrotnie. Głośne strzały obudziły ojca, który chciał sprawdzić co dzieje się w domu. On również został wielokrotnie postrzelony. Później, Trey strzelił do rodziców i brata jeszcze kilka razy, by mieć pewność, że nie żyją. Jak później powie policji-zrobił to, „by nie męczyli się w kałuży krwi”.

To jednak nie koniec. Trey zniszczył wszystkie pamiątki rodzinne, jakby chciał pozbyć się wszystkiego, co kojarzy się z rodziną Seslerów. Był bezlitosny również dla zwierząt, którymi zajmował się od lat.

Gdy się uspokoił napisał na drzwiach wejściowych wiadomość, że kochał swoich rodziców oraz brata i nie wie, dlaczego ich zabił. Błagał również o pomoc…

Mr. Anime
Napisy na ścianach domu

Niektóre źródła mówią o tym, że Trey zszedł do garażu, gdzie leżało ciało jego matki. Miał się położyć obok niej i zasnąć na kilka godzin. Nie wiadomo jednak, czy jest to prawda.

Jak się później okaże, pierwotnym celem Treya nie było zabicie swojej rodziny. Planował on bowiem zastrzelić 70 uczniów liceum, do którego uczęszczał kilka lat wcześniej. To miało uczynić go „największym, masowym mordercą na świecie”. Rodziców i brata zabił… z troski. Nie chciał, by cierpieli przez jego czyny. W ostatnim momencie jednak zrezygnował z ataku na szkołę, bo jak twierdził: „byłoby to zbyt realne” …

Wyrok

Mimo że Trey Sesler mieszkał w Teksasie, gdzie po dziś dzień skazuje się na karę śmierci, chłopak został skazany jedynie na dożywotnie pozbawienie wolności. Sam poprosił o odebranie mu prawa do warunkowego zwolnienia twierdząc, że jest niebezpieczny.

W Internecie krążyły informacje o tym, że zmarł w więzieniu kilka lat po tragedii. Najprawdopodobniej nie jest to prawda, bo nadal figuruje jako więzień w bazie Departamentu Sprawiedliwości w sprawach karnych w Teksasie.

Jego kanał na Youtubie zniknął z platformy we wrześniu 2020 roku. Mimo to, filmy nadal są dostępne w Internecie.

Źródło

https://youtube.fandom.com/

https://columbine-polska.fandom.com/

https://reallifevillains.miraheze.org/

https://youtube.com/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl