Blog
Zaginieni Przed Laty

Mężczyzna oblany kwasem w Kaliszu. Atak na zlecenie szwagra!

Policja szuka mężczyzny, który oblał swoją ofiarę kwasem

Mężczyzna oblany kwasem w Kaliszu. Atak na zlecenie szwagra! Wysiadał z auta, wtedy ktoś do niego podbiegł i oblał kwasem.

Mężczyzna oblany kwasem. Atak na zlecenie szwagra!

Do wstrząsającego zdarzenia doszło 18 stycznia 2022 roku po godzinie 13:30 na ulicy Chopina w Kaliszu.

Zamaskowany mężczyzna podszedł do 49-letniego mężczyzny, który wysiadał z samochodu, następnie sprawca oblał ofiarę substancją żrącą, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Poparzonego mężczyznę natychmiast przewieziono do szpitala i nadal tam przebywa z ciężkimi poparzeniami twarzy.

 

– Nic nie widzę na oczy – powiedział w czwartek PAP w wywiadzie z mediami.

– Kwasem oblano mnie na zlecenie szwagra. Wiem, że złapano już mężczyznę, który przyjął zlecenie – powiedział w środę w rozmowie z mediami  poszkodowany. Według niego chodzi o konflikt rodzinny i rozwód siostry.

Mężczyzna oblany kwasem w Kaliszu. Atak na zlecenie szwagra!
zdjęcie ze strony TVN 24.pl

Policja opublikowała fragment zabezpieczonego monitoringu w mediach społecznościowych. – Zdecydowaliśmy się na opublikowanie nagrania, na którym widać sylwetkę osoby, która może mieć związek ze zdarzeniem. Widać niewiele, bo ta osoba ma maseczkę i kaptur na głowie. Napastnik miał charakterystyczne buty na nogach. Informuje media Oficer Prasowy Komendy w Kaliszu.

Policja prosiła o pomoc

Ofiara została przetransportowana ze szpitala w Kaliszu do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Poszkodowany mężczyzna ma przejść liczne operacje twarzy. Poinformowano go, że medycy prawdopodobnie nie odtworzą jego ucha. Nie wiadomo też, jak zakończy się zaplanowana na piątek operacja oczu, czy  mężczyzna kiedykolwiek odzyska wzrok.

Mężczyzna oblany kwasem w Kaliszu. Atak na zlecenie szwagra!
zdjęcie ze strony TVN 24.pl

Straciłem wzrok – powiedział 49-latek, który jest ojcem dwuletniego chłopca. Przez swojego oprawcę może już nigdy nie zobaczyć swojego syna, tego, jak malec dorasta. To bardzo przykre!

– Bardzo pomagam siostrze w rozwodzie, ponieważ związała się z człowiekiem, który stosował przemoc wobec niej i córek. Ma założoną “niebieską kartę”, został wyeksmitowany z domu, ale to nie przeszkadza mu w tym, żeby nadal je nękać. Siostra w końcu zmądrzała i wystąpiła do sądu z pozwem rozwodowym. On twierdzi, że to ja jestem przyczyną rozpadu jego małżeństwa i po raz pierwszy zagroził mi w dniu urodzin mojego dwuletniego synka – powiedział 49-letni poszkodowany w wywiadzie z mediami.

 61-latka, który może mieć związek z tą sprawą, zatrzymano w powiecie pleszewskim.

Nagranie: Kalisz. 49-latek oblany żrącą substancją. Policja pokazuje nagranie z monitoringu i prosi o pomoc – TVN24

Źródło: Kalisz. 49-latek oblany żrącą substancją. Policja pokazuje nagranie z monitoringu i prosi o pomoc – TVN24

Kalisz: Oblany kwasem mężczyznę stracił wzrok; policja apeluje o pomoc w złapaniu sprawcy – parlamentarny.pl (wnp.pl)

Mężczyzna został oblany kwasem w Kaliszu. “Atak był zlecony przez szwagra” – Poznań (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Sprawa Gabriela Fernandeza (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl