Blog
Zaginieni Przed Laty

Krzysztof Świeczkowski – zmarł w szpitalu!

Krzysztof Świeczkowski Kochani, przypadkowo natrafiliśmy na oficjalną stronę policji w Liverpoolu. 4 czerwca 2021 roku zwrócono się o pomoc w odnalezieniu krewnych mężczyzny, który zmarł w tamtejszym szpitalu. Niewykluczone, że mężczyzna ten jest Polakiem.

Policjanci poszukują bliskich mężczyzny o nazwisku KRZYSZTOF ŚWIECZKOWSKI z Leeds Street w Liverpoolu. Mężczyzna zmarł we wtorek, 1 czerwca 2021 roku w Royal Liverpool University Hospital , najprawdopodobniej z przyczyn naturalnych. Znamy jedynie jego datę urodzenia, jest to 27 lipca 1969 roku. Niestety, nie wiemy nic więcej na ten temat. Nie jesteśmy nawet w posiadaniu jego zdjęć.

Krzysztof Świeczkowski

Kontakt

W razie pytań, można skontaktować się z Paulą White, dzwoniąc na numer: (0151) 233 0126 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: paula.white@liverpool.gov.uk. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Sprawa wydaje się dość skomplikowana, głównie przez to, że nie mamy żadnych dodatkowych informacji na temat Pana Krzysztofa. Mamy jednak nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się odnaleźć jego bliskich. Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę.

Źródło

https://www.facebook.com/groups/1594746604123790/permalink/2815291472069291/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś cały wpis. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej. Dziękujemy, że przeczytałeś/aś cały wpis. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej. Dziękujemy, że przeczytałeś/aś cały wpis. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej.

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl