Blog
Zaginieni Przed Laty

Katowice. 25-latek zlecił zabicie męża i syna kochanki

Katowice. 25-latek zlecił zabicie męża i syna kochanki

Katowice. 25-latek zlecił zabicie męża i syna kochanki, ponieważ stali mu na drodze do szczęścia, gdyby nie szybka reakcja policji doszłoby do ogromnej tragedii.

Katowice

Policjanci z Katowic zatrzymali mężczyznę, który zlecił zabójstwo dwóch osób. 25-latek namówił 37-latka, który był jego dobrym znajomym i miał bardzo bogatą przeszłość kryminalną do zabicia męża i nieletniego syna swojej 37-letniej partnerki. Zleceniodawca zeznał, że mąż i syn kochanki stali mu na drodze do szczęścia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach bardzo szybko ustalili i zatrzymali 25-latka, który w kwietniu 2021 roku namawiał 37-letniego mężczyznę do morderstwa niewinnych osób.

Zlecenie

25-latek to mieszkaniec Katowic. Mężczyzna każdego dnia planował jak pozbyć się najbliższej rodziny kochanki. Wpadł na pomysł, że zleci swojemu koledze zamordowanie 42-letniego męża i nastoletniego syna swojej partnerki. Z ustaleń śledczych wynika, że za zabójstwo dwóch osób zaoferował znajomemu z terenu województwa śląskiego kwotę 10 tysięcy złotych. Według śledczych motywem tej zbrodni miała być miłość.

Katowice. 25-latek zlecił zabicie męża i syna kochanki
Aresztowanie 25-latka

25-latek dokładnie zaplanował zbrodnię. Chciał, aby zabójstwo zostało dokonane w taki sposób, aby wszystko wyglądało na wypadek komunikacyjny. Kiedy śledczy dowiedzieli się o ich zamiarach, bardzo szybko wkroczyli do akcji, w której zatrzymali obu mężczyzn. W poniedziałek 12 lipca 2021 roku zleceniodawca usłyszał prokuratorski zarzut podżegania do zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Katowice. 25-latek zlecił zabicie męża i syna kochanki
Aresztowanie 25-latka

W tym przypadku mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. 37-latek usłyszał zarzut niezawiadomienia o przestępstwie organów ścigania. W rezultacie grozi mu do 3 lat więzienia. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa Katowice-Południe w Katowicach.

Z pewnością, gdyby nie szybka akcja mundurowych mogłoby dojść do ogromnej tragedii. Na szczęście w porę zatrzymano mężczyzn.

Źródło:25-latek zlecił zabicie męża i syna swojej kochanki. (dzisiajwgliwicach.pl)

Dawał 10 tysięcy za zabójstwo męża jego kochanki i jej syna. Miało wyglądać na wypadek drogowy – Kryminalki.pl | Wiadomości kryminalne. Informacje policyjne. Prawdziwi przestępcy i wypadki

Katowice: Zlecenie 25-latka o zabójstwo męża kochanki i jej syna. – Tylko Śląsk – portal informacyjny na Śląsku, newsy, artykuły, felietony (tylkoslask.pl)

Katowice: 25-latek zlecił zabójstwo męża swojej partnerki oraz jej nastoletniego syna? Jak mówił… stali na drodze do jego szczęścia | Dziennik Zachodni

Oferował 10 tys. zł za zabicie męża i dziecka kochanki. Stali na drodze miłości (wyborcza.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl