Blog
Zaginieni Przed Laty

Katowana 35-latka krzyczała całą noc, nikt nie przyszedł jej z pomocą

Katowana 35-latka krzyczała całą noc nikt nie przyszedł jej na pomoc

Katowana 35-latka krzyczała całą noc, nikt nie przyszedł jej z pomocą. Kobieta zmarła w męczarniach. Znieczulica ludzka nie zna granic

Katowana 35-latka

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, miała miejsce w Australii. 16 kwietnia 2020 roku 35-letnia Kim Murphy została bestialsko zamordowana. W noc, kiedy doszło do zbrodni, katowana kobieta krzyczała o pomoc. Jej przeraźliwe wołanie było słychać przez całą noc, żaden z sąsiadów nie wezwał pomocy. Nikt nawet nie próbował pomóc tej biednej kobiecie, która umierała w męczarniach.

Kim była mamą trójki dzieci. Najstarsze jej dziecko – Emily miała wtedy 13 lat.

„Bez przerwy się śmiała lub próbowała nas rozśmieszyć. Zawsze będziesz w naszych sercach, mamo” – powiedziała w wywiadzie z mediami dziewczynka.

Katowana 35-latka krzyczała całą noc nikt nie przyszedł jej na pomoc
zdjęcie ze strony twojenowinki.pl/

„W najgorszych snach nie wyobrażaliśmy sobie, że skończymy w tym koszmarze. Tak bardzo próbowała się obronić, ale niestety to nie wystarczyło. Teraz jest spokojna i nie cierpi” – mówili bliscy zamordowanej w wywiadzie z mediami.

Katowana 35-latka krzyczała całą noc nikt nie przyszedł jej na pomoc
zdjęcie ze strony twojenowinki.pl/

„Wychowujmy nasze córki w szacunku do samych siebie… Wychowujemy naszych synów na szanujących kobiety, jak przystało na prawdziwych mężczyzn” – powiedziała siostra Kim podczas uroczystości pogrzebowej.

Być może gdyby ktoś z sąsiadów zareagował na krzyki, Kim mogłaby żyć. Znieczulica ludzka nie zna granic.

Oprawcą zamordowanej kobiety był jej partner, który odpowie za swoje czyny przed sądem.

Niestety nigdzie nie ma informacji na temat tego, czy mężczyzna usłyszał już wyrok za brutalne morderstwo swojej partnerki.

 

Źródło: Katowana 35-latka krzyczała całą noc. Nikt nie zareagował. Kobieta zmarła. | Lolmania – Najciekawsze artykuły w sieci

Katowana 35-latka krzyczała całą noc. Nikt nie zareagował. Kobieta zmarła. | Lolmania – Najciekawsze artykuły w sieci

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl