Blog
Zaginieni Przed Laty

Helena Duda. 87-latka zaginęła w 2013 r. Losy seniorki są wciąż nieznane

Helena Duda 87-latka zaginęła 2013 r. Losy seniorki są wciąż nieznane

Helena Duda zaginęła w 2013 roku, losy seniorki do tej pory są nieznane. Co stało się z kobietą? Niestety w tej sprawie pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi.

Helena Duda

Kochani przypominamy Wam o kolejnym zaginięciu sprzed lat, które wciąż nie zostało rozwiązane. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem odezwie się do nas ktoś w tej sprawie.

87-letnia Helena Duda była miejscową poetką ludową. Kobieta zaginęła 20 września 2013 roku w Huciskach gm. Przysucha. W tym dniu około godziny 10:00 wyszła z domu do lasu na grzyby. Seniorka bardzo długo nie wracała do domu w związku z tym, rodzina natychmiast zawiadomiła policję i rozpoczęły się intensywne poszukiwania, które nie przyniosły zamierzonego rezultatu. Podczas poszukiwań znaleziono natomiast dwa wiadra i laskę, które seniorka zabrała ze sobą. Zadziwiające, że były ustawione równiutko. Rodzina podejrzewa, że to nie zaginiona kobieta ustawiła te przedmioty w ten sposób. Przeczesano las i całą okolicę, a do poszukiwań użyto psów tropiących, był również śmigłowiec. Wszystko na nic, losy seniorki do dnia dzisiejszego pozostają nieznane.

Helena Duda 87-latka zaginęła 2013 r. Losy seniorki są wciąż nieznane
Helena Duda

Rysopis:

Wzrost seniorki około 150 cm, 40 kg wagi, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe, niebieskie oczy, brak uzębienia. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę, gumowce, dresowe spodnie, na które nałożona była również spódnica.
Helena Duda 87-latka zaginęła 2013 r. Losy seniorki są wciąż nieznane
Helena Duda

 

Może ktoś z Państwa wie, co stało się z Panią Heleną? Może ktoś coś słyszał?
Kochani coraz częściej słyszymy, że ludzie giną w lesie na grzybobraniu. Dla seniorów niestety taka wyprawa do lasu może zakończyć się zaginięciem. Tak łatwo w jednej chwili zabłądzić i stracić orientację w lesie.
Jeśli ktoś ma informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przysusze tel.48 675 42 00 lub dzwoniąc pod numer 997, lub 112. Można również w tej sprawie kontaktować się z nami, gwarantujemy anonimowość!
3. Odcinek programu ” Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…” z dn. 05.05.2017 r.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl