Blog
Zaginieni Przed Laty

Filip i Marek. Tragiczny finał poszukiwań dwóch chłopców

Ledno to mała miejscowość w województwie lubuskim. To tutaj, 10 maja 2021 roku zaginęło dwóch młodych chłopców: 13-letni Filip i 15-letni Marek. W poszukiwaniach wzięło udział ponad 200 osób, przeszukano ponad 1700 hektarów terenu i 4 kilometry rzeki. Niestety, koniec historii nie jest taki, na jaki czekaliśmy…

Poszukiwania

Około godziny 15:00 chłopcy wyszli z domu przy posesji numer 8 w miejscowości Ledno w woj. lubuskim i ślad po nich zaginął. Późnym wieczorem obie rodziny powiadomiły policję, a poszukiwania rozpoczęły się jeszcze tego samego dnia.

Mieszkańcy Ledna znali chłopców, aktywnie włączyli się więc w poszukiwania. Każdy wiedział, że Filip i Marek uwielbiali wyprawy do lasu. Podejrzewano więc, że zgubili się tam i nie potrafiąwrócić do domu. Dopuszczano też myśl, że doszło do tragicznego wypadku nad rzeką…

Niestety, ta druga wersja okazała się trafna.

Filip Marek
13-letni Filip i 15-letni Marek

14 maja

W piątek wyłowiono ciało młodszego z chłopców. Zwłoki znaleziono w nurcie Odry, na obszarze poligonu wojskowego w pobliżu Osiecznicy w pow. krośnieńskim – ok. 50 km w dół rzeki od Ledna. Makabrycznego odkrycia dokonało kilku żołnierzy, oni również wyłowili ciało i wezwali odpowiednie służby.

Tożsamość Filipa potwierdziła jego rodzina, która od razu została otoczona opieką psychologiczną ze strony policji.

16 maja

Dziś dotarły do nas kolejne, tragiczne wieści.  W rzece Odra, koło Ledna zostało wyłowione ciało drugiego z chłopców. Bliscy Marka potwierdzili, że jest to on.

Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu Zaginieni przed laty, złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia.

Ból i samotność po stracie bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia

Straszna tragedia 😔 Najszersze Wyrazy Współczucia dla rodziny!!!

Olga

Straszna tragedia. Wyrazy współczucia dla rodziny

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl