Blog
Zaginieni Przed Laty

Dolny Śląsk. Podczas libacji alkoholowej doszło do gwałtu na koledze

Dolny Śląsk. Podczas libacji alkoholowej doszło do gwałtu na koledze

Dolny Śląsk. Libacja alkoholowa zakończyła się gwałtem na koledze. Zgwałcony mężczyzna trafił do szpitala, poza obrażeniami ciała, boryka się z ogromną traumą. 30-letniemu sprawcy grozi nawet do 12 lat więzienia.

Dolny Śląsk

Nie zawsze bywa tak, że ofiarą gwałtu staje się kobieta… Chociaż, z reguły częściej takie zdarzenie spotyka płeć żeńską. Jednak zdarza się, że i płeć męska doświadcza przemocy seksualnej, gdzie sprawcą okazuje się mężczyzna. Takie zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań w gminie Dobroszyce na Dolnym Śląsku. W libacji alkoholowej brało udział trzech mężczyzn, którzy byli bardzo dobrymi znajomymi.

Podczas zakrapianej imprezy jeden z uczestników nagle rzucił się na swojego kolegę i brutalnie go zgwałcił. W związku z tym kilkudziesięcioletni mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Sprawą brutalnego gwałtu zajęła się już prokuratura.

Dolny Śląsk. Podczas libacji alkoholowej doszło do gwałtu na koledze
fot. Damian Klamka, EAST NEWS
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Dobroszyce.-Gwalt-w-trakcie-libacji.-Poszkodowany-trafil-do-szpitala.-Zarzuty-dla-sprawcy

Sprawcą jest 30-letni mieszkaniec gminy Dobroszyce. Mężczyzna jest bardzo dobrze znany tamtejszym funkcjonariuszom policji za wcześniejsze łamania prawa, jednak nigdy nie był karany za gwałt.

30-latek został zatrzymany i już usłyszał zarzuty doprowadzenia innej osoby do obcowania płciowego przemocą, groźbą lub podstępem. Za ten czyn grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolność. Wiadomo, że sprawca usłyszał również zarzut naruszenia czynności narządu ciała poszkodowanego i rozstroju zdrowia powyżej 7 dni. Gwałcicielowi grozi dodatkowo do dwóch lat więzienia.

Z uwagi na niewielką społeczność wsi i wrażliwość sprawy śledczy nie ujawniają więcej szczegółów.

Źródło: Tragiczny finał libacji na Dolnym Śląsku. 30-latek zgwałcił kolegę – Wiadomości (onet.pl)

Dobroszyce. Gwałt w trakcie libacji. Poszkodowany trafił do szpitala. Zarzuty dla sprawcy | Wiadomości Radio ZET

Tragiczny finał libacji alkoholowej na Dolnym Śląsku. Mężczyzna zgwałcił kolegę. (twojenowinki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Morderstwo w Andrzejki. 7 lat od szokującego zabójstwa Andrzeja Krzysztofiaka – Zaginieni Przed Laty 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl