Blog
Zaginieni Przed Laty

Bestialsko utopili niemowlaka w gorącej smole

Bestialsko utopili niemowlaka w gorącej smole. Trzytygodniowy Micah został znaleziony w beczce ze smołą.

Bestialsko utopili niemowlę

Roland i Donna Grabowski trafili do aresztu w związku ze śmiercią swojego maleńkiego synka Micaha. W sierpniu 2020 roku teksańska policja otrzymała informację o możliwości niezgłoszenia urodzenia dziecka.  Donna twierdziła, że do porodu doszło w szpitalu McKinney, ale okazało się, że placówka nie dysponuje żadnymi dokumentami, które mogłyby potwierdzić słowa matki. Mundurowi natychmiast po tym zgłoszeniu udali się do domu w Princeton, zapukali do drzwi i zażądała pokazanie dziecka, ale Grabowscy nie byli w stanie tego zrobić.

Małżonkowie powiedzieli, że ich synek jest u znajomych.

Bestialsko utopili niemowlaka w gorącej smole
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Zanim policja dotarła do ich domu, wysłali do przyjaciela wiadomość:  Czy mógłby udawać, że jego dziecko jest Micahem.

„Chcę, żebyś powiedział, że twoje dziecko to Micah. Tylko wejdą i wyjdą. Muszą tylko zobaczyć.” 

W końcu para przestała współpracować i trafiła do aresztu w związku z zarzutami stworzenia zagrożenia dla dziecka, a policja rozpoczęła przeszukiwania ich domu oraz posesji. To właśnie wtedy za drewnianą szopą natrafiono na wypełnione smołą beczkę, w którym były zwłoki noworodka. Para zeznała, że dziecko zmarło na skutek śmierci łóżeczkowej, a oni spanikowali i postanowili pozbyć się ciała. To samo powiedzieli swoim znajomym. Małżonkowie oprócz pierwszego zarzutu odpowiedzą także za fałszowanie dowodów i bezczeszczenie zwłok, a być może także i zabójstwo. Jak poinformowało WFAA, Roland Grabowski był w przeszłości notowany za pedofilię. Miał wykorzystać seksualnie dwoje dzieci, które miały 12 i 14 lat.

42-letni Roland i 41-letnia Donna Grabowski wielokrotnie zmieniali zeznania.

Pisząc ten artykuł, przeszukałam wszystko w Internecie, lecz informacji na ten temat jest zaledwie kilka słów i żadnej wzmianki jak zakończyła się sprawa. Nigdzie nie ma opisu o wynikach sekcji zwłok ani o wyrokach!

 

Autor: Paulina K.

Źródło: USA: Roland i Donna Grabowski utopili zwłoki syna w smole (fakt.pl)

Makabra w Teksasie! Grabowscy utopili synka w smole – Super Express – wiadomości, polityka, sport (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz. 

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl