Blog
Zaginieni Przed Laty

7-latek uprowadzony 52 dni temu, wrócił do domu dzięki brawurowej akcji policji!

Rosyjski oddział specjalny uwolnił 7-letniego chłopca, który we wrześniu tego roku został porwany przez nieznanego mężczyznę. Poszukiwania trwały 52 dni. Chłopiec został uprowadzony, w trakcie powrotu ze szkoły. Oprawca wywiózł chłopca i przetrzymywał 7-latka w piwnicy swojego domu.

O porwaniu chłopca powiadomiono także Interpol, który włączył się w poszukiwania chłopca. Jeden z oficerów tej agencji w Stanach Zjednoczonych natrafił na ślad dziecka we wpisach w “darknecie”. Po szybkiej reakcji funkcjonariusza na miejsce wysłane zostały specjalne służby. Chłopiec był przetrzymywany w wiosce Makarikha, pod Moskwą.

Akcja policyjna

 

26-latek podejrzany o uprowadzenie dziecka, jest mieszkańcem tejże wsi. Funkcjonariusze nagrali przeprowadzoną przez siebie akcję. Na nagraniu słychać głos 26-latka. Młody mężczyzna powiedział policjantom, że 7-latek gra na tablecie w piwnicy. Część filmu jest zaciemniona, żeby nie pokazać twarzy dziecka i drastycznych warunków, w jakich było przetrzymywane. Poniżej film z akcji.

 

 

Ojciec chłopca powiedział, że syn wrócił do domu cały i zdrowy. Porywacz twierdzi, że nie zgwałcił 7-latka. Chciał “poczekać, aż osiągnie on odpowiedni wiek”.

 

 

 

źródło:

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-uprowadzony-przez-pedofila-7-latek-odnaleziony-byl-poszukiwa,nId,4869093

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl