Blog
Zaginieni Przed Laty

4-letnia dziewczynka zgubiła się na plaży. Szczęśliwy finał poszukiwań.

4-letnia dziewczynka zgubiła się na plaży. Szczęśliwy finał poszukiwań

4-letnia dziewczynka podczas chwili nieuwagi bliskich zgubiła się na plaży w Mielnie woj. zachodniopomorskie. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Nie wiadomo było, czy dziewczynka weszła do wody, czy oddaliła się plażą. Na szczęście poszukiwania trwały krótko, a finał był szczęśliwy. Funkcjonariusze znaleźli dziewczynkę kilometr dalej.

4-letnia dziewczynka

Mielno w woj. zachodniopomorskim to wspaniałe miejsce na wakacyjny odpoczynek wraz z bliskimi. W okresie lata wiele osób korzystając z pięknej pogody, wybiera się tam z dziećmi, by odpocząć od codzienności i pracy. Jednak zawsze trzeba pamiętać, żeby nie spuszczać swoich pociech nawet na chwilę z oczu. We wtorek 6 lipca 2021 roku o mały włos nie doszło do strasznego nieszczęścia.

4-letnia dziewczynka w pewnej chwili podczas nieuwagi rodziców oddaliła się, kiedy razem wypoczywali na plaży w Mielnie. Bliscy, gdy zorientowali się, że nie widzą dziewczynki i nie mogą jej znaleźć, natychmiast zaalarmowali ratowników i policję. Sytuacja była mocno niepokojąca, ponieważ nie było wiadomo, czy zaginiona dziewczynka weszła do wody, czy oddaliła się plażą.

Ratownicy i policja bardzo szybko przystąpili do akcji poszukiwawczej. Do poszukiwań przystąpili ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policjanci z częstochowskiej jednostki, którzy sezonowo pełnią służbę w mieleńskim komisariacie.

4-letnia dziewczynka zgubiła się na plaży. Szczęśliwy finał poszukiwań
Fot. Szczęśliwy finał poszukiwań 4- latki

Na szczęście poszukiwania 4-latki trwały krótko, a finał okazał się szczęśliwy. Funkcjonariusze odnaleźli dziecko kilometr dalej, na plaży w Unieściu – obecnej dzielnicy Mielna. 4-letnia dziewczynka została przetransportowana do rodziców quadem WOPR i przekazana najbliższym w obecności ratowników medycznych.

4-letnia dziewczynka zgubiła się na plaży. Szczęśliwy finał poszukiwań
Fot. 4-latki poszukiwali Ratownicy i Policja

Bezpieczeństwo na plaży

Bardzo często podczas pobytu rodzin na plaży dochodzi do sytuacji, że dzieci wykorzystując chwilę nieuwagi bliskich, oddalają się nagle. Co roku jest to duży problem i w związku z tym ratownicy są bardzo czujni. Przy niektórych kąpieliskach w Polsce pojawiły się kamery. Między innymi, jeśli dojdzie do zaginięcia na plaży, pomogą one ratownikom w poszukiwaniach. Kamery są bardzo dobrej jakości. Trakcie przybliżenia odtwarzanego obrazu można dokładnie określić kolor ubrania, wiek lub płeć.

Kochani nie spuszczajmy swoich maluchów nawet na chwile z oczu. Dzieciaki są wszystkiego ciekawe. Wystarczy maleńka chwila nieuwagi i może dojść do niewyobrażalnej tragedii.

 

Źródło:Mielno. Czteroletnia dziewczynka zgubiła się na plaży, sama przeszła kilometr – TVN24

Mielno: 4-latka zniknęła na plaży. Zanim rodzice się zorientowali, była już daleko – Koszalin, Super Express (se.pl)

4-latka zgubiła się na plaży w Mielnie. Przeszła kilometr, zanim ją odnaleziono – Dziennik.pl

4-latka zaginęła na plaży w Mielnie. Odnalazła się kilometr dalej (turysci.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl