Blog
Zaginieni Przed Laty

15-latek zabił całą rodzinę, bo dostał szlaban za złe oceny!

15-latek zabił całą rodzinę, bo dostał szlaban za złe oceny!

15-latek zabił całą rodzinę, bo dostał szlaban za złe oceny! Zbrodnię odkryto trzy dni później, kiedy sąsiad wezwał na miejsce policję. Chłopiec przyznał się do zabójstwa.

15-latek zabił z zimną krwią całą rodzinę

Do dramatycznych scen doszło we wtorek 8 lutego 2022 roku na obrzeżach Elche w Hiszpanii. 15-latek po tym, jak dostał szlaban na telefon i Internet za złe oceny w szkole, dostał szału. Chłopak nie zdał pięciu kluczowych egzaminów, co zezłościło jego rodziców.

Młodociany sprawca przez trzy dni mieszkał ze zwłokami. Jeden z zaniepokojonych sąsiadów zaczął wypytywać 15-latka, gdzie są jego rodzice, ponieważ od paru dni ich nie widzi. Chłopak bez chwili wahania i ze spokojem odpowiedział, że zabił całą rodzinę. Sąsiad natychmiast powiadomił o wszystkim policję. Mundurowi udali się na miejsce. W domu rodzinnym dokonali makabrycznego odkrycia, znaleźli trzy zmasakrowane ciała. Chłopak od razu przyznał się do brutalnego zabójstwa swojej rodziny.

Brutalna zbrodnia

15-latek zabił całą rodzinę, bo dostał szlaban za złe oceny!
Pixabay.com

Według ustaleń śledczych 15-latek do wymordowania swojej rodziny użył karabinu myśliwskiego. Chłopak najpierw strzelił do swojej matki, a później do 10-letniego brata. Ojca zabił dopiero kilka godzin później, kiedy ten wrócił z pracy i zastał w domu zakrwawione zwłoki swojej żony i najmłodszego syna.

Chłopak podczas zatrzymania nie okazywał żadnych emocji. Był bardzo spokojny. Podczas pierwszych przesłuchań 15-latek powiedział, że brata zabił tylko dlatego, że ten “nie chciał się zamknąć”. Na miejscu makabrycznej zbrodni wciąż pracują eksperci medycyny sądowej.

Źródło: 15-latek dostał szlaban za złe oceny. Z zemsty zamordował całą rodzinę (msn.com)

15-latek dostał szlaban za złe oceny. Z zemsty zamordował całą rodzinę – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię: Zaginięcie braci Palasik. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl