Blog
Zaginieni Przed Laty

13-latka zaginęła w 2003 roku. Po 15 latach znaleziono ją w skalnej jamie

13-latka zaginęła w 2003 roku. Po 15-latach znaleziono ją w skalnej jamie

13-latka zaginęła w 2003 roku. Po 15 latach znaleziono ją w skalnej jamie. Okazało się, że przez te wszystkie lata więził ją i gwałcił szaman.

13-latka zaginęła

AKTUALIZACJA: Szaman za więzienie 13-latki i wielokrotny gwałt w więzieniu ma spędzić 10 lat. Być może ta kara z racji jego wieku będzie dożywociem.

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w Indonezji. W 2003 roku 13-latka została zaprowadzona przez rodziców do szamana imieniem Jago, który miał pomóc ich córce. Rodzice, którzy leczyli dziecko alternatywnymi metodami, zostawili dziewczynkę pod opieką mężczyzny na kilka dni. Z pewnością nawet przez krótką chwilę nie pomyśleli, że był to ostatni dzień, kiedy widzą swoją córkę, a kolejne lata przyniosą ogromne cierpienie i wiele pytań bez odpowiedzi.

Kiedy rodzice wrócili po kilku dniach po córkę, Jago oznajmił rodzicom, że 13-latka uciekła do Dżakarty. Zaniepokojeni rodzice wszczęli poszukiwania córki. Niestety, bezskutecznie. Powiadomiono również policję o zaginięciu dziewczynki. Poszukiwania trwały lata i wszystkie czynności za każdym razem kończyły się niepowodzeniem.

Przełom w sprawie

Ogromny przełom w sprawie nastąpił 15 lat po zaginięciu 13-latki. W 2018 roku pojawił się trop, który doprowadził policję do wioski Galumpang w centralnym Sulawesi. Wówczas powiadomiono policję, gdzie znajduje się dziewczyna, która zaginęła w 2003 roku. Tę wiadomość dostali od sąsiada syna Jaga. Prawdopodobnie kobieta od samego początku wiedziała o losie dziewczynki i kłóciła się o to z mężem, który kazał jej milczeć. To właśnie jedna z awantur zaalarmowała sąsiada, który podczas sprzeczki usłyszał, co stało się z zaginioną 13-latką. Gdyby nie kłótnia małżonków o zaginioną dziewczynkę bez wątpienia ofiara szamana dożyłaby w jamie zapewne końca swoich dni.

13-latka zaginęła w 2003 roku. Po 15-latach znaleziono ją w skalnej jamie
Miejsce przetrzymywania dziewczyny / Źródło: Indonesian Police Handout

Indonezyjskie służby odnalazły 28-letnią kobietę, która zaginęła jako 13-latka w 2003 roku żywą. Okazało się, że przez 15 lat była trzymana w niewielkiej jaskini pod kontrolą 83-letniego już szamana. Mężczyzna przez te wszystkie lata więził tam i gwałcił dziewczynę.

Przez ten cały czas żyła ona w szparze pomiędzy wielkimi głazami w pobliżu domu Jaga. W niewielkiej jaskini było tylko kilka mebli. Szaman wmawiał od samego początku dziewczynce, że wyjścia z pułapki strzeże dżin, przez którego miała być opętana.

13-latka zaginęła w 2003 roku. Po 15-latach znaleziono ją w skalnej jamie
Zdjęcie ze strony Fakt.pl

Znachor od razu po odnalezieniu zaginionej kobiety trafił w ręce policji. Oskarżono go o uwięzienie 13-latki i jej wielokrotne gwałcenie. Groziło mu 15 lat więzienia. Czyli tyle lat, na ile sam skazał swoją ofiarę. Lekarze stwierdzili, że ofiara szamana przez te 15 lat przeszła istne pranie mózgu.

Kobieta po akcji służb i uwolnieniu była zdezorientowana, bała się ludzi i chciała wrócić do jaskini.

Źródło:Nastolatka zaginiona w Indonezji była więziona przez szamana (fakt.pl)

Indonezja. Szaman przez 15 lat więził dziewczynkę w swojej jaskini (wprost.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Ponieważ

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3.6 8 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poilkom

Oddać go angielskim kibicom jako niewolnika seksualnego.

mstliwy

Super metody policji. Szaman jako ostatni który widział dziewczynkę puścił ściemę, że uciekła do Dżakarty i wszyscy mu uwierzyli :DDD. Przecież pierwsze co należało zrobić to brać się za szamana

Piotr

A czy pokskiego szamana by sprawdzili? Prezent by glowy w policji poleciały niżby biskup pozwolił tknąć zboczeńca.

Jan

witam witam, jak on ja trzymal 15 lat pomiedzy tymi trzema kamieniami bo nie rozumiem

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl