Blog
Zaginieni Przed Laty

11-latek zadźgany we własnym łóżku

11-latek zadźgany we własnym łóżku

11-latek zadźgany we własnym łóżku. Do wstrząsających scen niczym z krwawego horroru doszło na początku lipca 2022 roku.

11-latek

Do wstrząsającej tragedii doszło na początku lipca 2022 roku w jednym z domów w stanie Nowy Meksyk w USA. 11-letni Bruce został zaatakowany we własnym łóżku. Ledwo przytomny chłopiec został przetransportowany do szpitala. Niestety po kilku godzinach zmarł.

Tamtej nocy ojca 11-latka przebudził przeraźliwy krzyk z pokoju syna. Mężczyzna natychmiast pobiegł do pokoju dziecka. To, co zastał, było przerażające… 11-latek leżał w łóżku i się wykrwawiał. Na ciele chłopca było wiele kłutych ran. Wokół niego leżała zakrwawiona cała pościel. Ojciec chłopca niezwłocznie wezwał służby ratunkowe. Niestety rany chłopca były tak rozległe, że nie udało się go uratować… 11-latek zmarł w szpitalu.

Sprawca

Przed śmiercią 11-latek wyznał, że zaatakowała go jego własna matka. 49-letnią Mary odnaleziono nieprzytomną w innym pokoju. Kobieta miała rany na klatce piersiowej. Śledczy ustalili, że kobieta dokonała samookaleczenia.

49-latka została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Po kilku dniach śledczy wydali nakaz aresztowania Amerykanki. Matka 11-latka odpowie teraz za morderstwo pierwszego stopnia.

11-latek zadźgany we własnym łóżku
zdjęcie ze strony wiadomosci.wp.pl

Według ustaleń amerykańskich mediów kobieta najprawdopodobniej cierpi chorobę psychiczną. W przeszłości zdarzało jej się znęcać nad chłopcem. Małżonkowie nie mieszkali razem. Planowali rozwód. W noc morderstwa ojciec dziecka pozwolił żonie pozostać w domu na noc. Nie przypuszczał, że ta noc stanie się koszmarem.

Źródło:

USA. Ojca obudził w nocy krzyk. 11-latek nie żyje – WP Wiadomości

11-latek zadźgany we własnym łóżku. W karetce zdążył wydać mordercę – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl