Blog
Zaginieni Przed Laty

10-latka wybrała się na wakacje ze swoim czworonożnym przyjacielem

10-latka wybrała się sama na wakacje z czworonożnym przyjacielem

10-latka wybrała się na wakacje ze swoim czworonożnym przyjacielem. Wsiadła do pociągu i wyruszyła w wakacyjną podróż. Jednak do domu wróciła w policyjnym radiowozie.

10-latka

Każdy z nas kiedyś był małym dzieckiem i sam bardzo dobrze wie na swoim przykładzie, ile ma się pomysłów każdego dnia, a zwłaszcza takich pomysłów, które bywają bardzo nierozsądne. Będąc już dorosłą osobą, wspominamy z uśmiechem na twarzy … Wspominamy te czasy i zastanawiamy się, skąd mieliśmy tyle pomysłów. Niektóre z nich pomimo upływu lat rozbawiają nas do łez i uświadamiamy sobie, że może jednak nie było aż tak źle.

Przypadek, o którym dzisiaj napiszemy, z pewnością przejdzie do kolekcji wspomnień rodzinnych i pozostanie z nimi przez długie lata.

Wakacyjna podróż

2 sierpnia 2022 roku 10-letnia dziewczynka, korzystając z tego, że są wakacje, postanowiła podczas nieobecności rodziców wyjechać w wakacyjną podróż ze swoim czworonożnym pupilem. Podróżniczka zabrała swojego kudłatego przyjaciela i wsiadła do pociągu z Warszawy do Tczewa. Jednak jej wakacyjne plany zostały szybko pokrzyżowane. Tego samego dnia około godziny 16:00 policjanci z Iławy dostali zgłoszenie. Dotyczyło ono dziecka podróżującego bez opiekunów, pociągiem relacji Gliwice-Gdynia. 10-latka i jej pies zostali przekazani policji przez obsługę pociągu na stacji w Iławie.

Szalony pomysł 10-latki

Dziewczynka powiedziała policjantom jak się nazywa, ile ma lat i powiedział, że mieszka w Warszawie. Opowiedziała im również, o tym, jak nie mówiąc nic nikomu, wybrała się na wakacie. Mundurowi bardzo szybko ustalili adres dziewczynki i powiadomili matkę o całej sytuacji. Ciekawa przygód 10-lataka z dumą wracała radiowozem policyjnym do domu.

10-latka wybrała się sama na wakacje z czworonożnym przyjacielem
pixabay.com

-10-latka wspólnie ze swoim czworonożnym przyjacielem, cała i zdrowa, została przetransportowana do babci, gdyż mama była w pracy. Dziewczynka wyglądała na bardzo podekscytowaną zamieszaniem wokół własnej osoby i przejażdżką radiowozem

– relacjonują w mediach funkcjonariusze policji.

Źródło: 10-latka sama jechała pociągiem. Chciała odwiedzić znajomych – Aktualności – Komenda Powiatowa Policji w Iławie (policja.gov.pl)

10-latka sama jechała pociągiem. Chciała odwiedzić znajomych w Tczewie – Iława (gazetaolsztynska.pl)

10-letnia dziewczynka sama pojechała w podróż pociągiem. Odwieźli ją policjanci (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl