Blog
Zaginieni Przed Laty

Zbiorowy gwałt na 12-letnim chłopcu

Zbiorowy gwałt na 12-letnim chłopcu. Czterej oprawcy najpierw brutalnie skatowali chłopca. Jego stan jest krytyczny.

Zbiorowy gwałt

Do przerażających scen doszło w ostatnich dniach w dzielnicy Seelampur w północno-wschodnim Delhi. Czterech młodych Hindusów napadło na 12-latka w ustronnym miejscu, następnie bestialsko go zgwałcili. Wcześniej chłopiec został skatowany cegłami i metalowymi prętami. W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Jego stan jest krytyczny. Lekarze natychmiast powiadomili o wszystkim policję.

Na razie funkcjonariusze policji w Delhi zatrzymali tylko dwóch podejrzanych. Jak się okazuje, chłopiec znał swoich oprawców, jednym z nich był kuzyn 12-latka, a pozostali to sąsiedzi.

12-latek przeszedł istne piekło, jego oprawcy byli bardzo brutalni. Gwałcili i bili chłopca na zmianę, na koniec wepchnęli mu metalowy pręt w intymne części ciała.

Zdjęcie ze strony https://twitter.com/SwatiJaiHind

 

Przemoc w kraju

Niestety w Delhi do gwałtów dzieci, kobiet, a nawet chłopców dochodzi coraz częściej. Według danych indyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych z 2020 roku do brutalnych gwałtów w Indiach dochodzi co 15 minut. Jednak osób skrzywdzonych jest dużo więcej, tylko nie wszystkie przypadki są zgłaszane na policje.

 

Źródło: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-09-26/indie-12-latek-zgwalcony-przez-trzech-mezczyzn-jego-stan-jest-krytyczny/

Zbiorowy gwałt na 12-latku. Wcześniej został skatowany. “Jego stan jest krytyczny” | Wiadomości Radio ZET

Indie: 12-latek pobity cegłami i prętem i zgwałcony przez 4 mężczyzn (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl