Blog
Zaginieni Przed Laty

92-letni Eugeniusz Gadomski poszukiwany listem gończym!

92-letni Eugeniusz Gadomski poszukiwany jest na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz kilku listów gończych, za liczne wyłudzenia i oszustwa. Wyłudził znaczną sumę pieniędzy, podając się za byłego więźnia obozu koncentracyjnego. Co więcej, wykorzystał kilka samotnych kobiet – jedną miał nawet dotkliwie okaleczyć (źródła mówią o oblaniu kwasem solnym). Należy nadmienić, że Pan Eugeniusz ukrywa się przed organami ścigania od 1998 roku!

Pan Gadomski ma około 170-175 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą i wyprostowaną, oczy piwne, włosy siwe (chociaż może je farbować). Często zmienia fryzury: może mieć związane w “kucyk”, obcięte „na jeża”, zaczesywane do góry oraz na bok z przedziałkiem. Nosił złotą bransoletę oraz sygnet ze szlachetnymi kamieniami. Ubiera się elegancko, najczęściej nosi garnitury. Ma duże, zadbane dłonie. Możliwe, że zapuścił wąsy.

Eugeniusz
Kilka “wizerunków” Eugeniusza Gadomskiego

Bez wątpienia, poszukiwany potrafi zmienić swój wizerunek nie do poznania.

Eugeniusz
Tak może wyglądać obecnie

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, prosimy o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami 47 723 71 61, 47 723 71 55, 47 723 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Każda informacja może mieć znaczenie, dlatego prosimy o udostępnienia i przekazywanie tego artykułu dalej.

 

źródło:

http://zoliborz.policja.waw.pl/r5/aktualnosci/26079,Poszukujemy-Eugeniusza-Gadomskiego.html

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl