Blog
Zaginieni Przed Laty

Sydney Loofe – „Ready for my date” – ostatnia randka “z Tindera”

Sydney Loofe z zapałem przygotowywała się na długo wyczekiwaną randkę. Nie przypuszczała, że od wielu dni koresponduje z członkami „seksualnego kultu”.

Tinder

Sidney Loofe urodziła się 21 sierpnia 1993 roku w Neligh, w stanie Nebraska w USA. W chwili opisywanych wydarzeń miała tylko 24 lata i pracowała w sklepie z narzędziami w Menards, w Lincoln. W wolnych chwilach korzystała z Tindera- aplikacji randkowej, na której poznała m.in. mężczyznę o pseudonimie „Audrey”. Para pisała ze sobą dłuższy czas, aż w końcu zdecydowała się na spotkanie „na żywo”. Podekscytowana 24-latka wysyłała zdjęcia swoim znajomym, na których widać było, że ochoczo przygotowuje się do randki.

Sydney Loofe
Syndey Loofe, „Gotowa na randkę”

Rodzice dziewczyny zgłosili jej zaginięcie 16 listopada, kiedy ta nie powróciła ze spotkania. Rozczłonkowane ciało młodej kobiety odnaleziono 19 dni później, w polu. Sprawca poćwiartował zwłoki Sydney, spakował w 14 worków i porozrzucał wzdłuż stanowej autostrady.

Sprawcy

Szybko udało się ustalić, że za brutalnym mordem stoi para – 52-letni Aubrey Trail oraz jego 25-letnia partnerka – Bailey Boswell. Według nich do zabójstwa doszło przypadkiem, podczas stosunku seksualnego. Nie była to jednak prawda, ponieważ zabezpieczono nagranie z monitoringu, na którym widać jak para kupuje piłę (którą później rozczłonkowano ciało Sydney), worki na śmieci oraz detergent, którego użyto do zatarcia śladów zbrodni. Wszystko to miało miejsce kilkanaście godzin przed śmiercią Sydney Loofe.

Sydney Loofe
Zabójcy Sydney

Trudno określić, dlaczego Sydney została zamordowana. Trial początkowo twierdził, że udusił ją w złości, po nieudanym stosunku. Później zmienił zeznania, mówiąc, że zrobił to po nieudanej próbie zwerbowania dziewczyny do kultu.

Mężczyzna przyznał się do zabójstwa i zaprzeczył, że jego partnerka brała w nim udział. W 2019 roku, podczas jednej z rozpraw sądowych próbował popełnić samobójstwo, wbijając sobie długopis w szyję, jednak udało się go uratować. Wcześniej krzyczał, że Bailey Boswell jest niewinna i żąda, by wykonać na nim wyrok śmierci.

Wyrok

Trail został uznany za winnego morderstwa i skazano go na karę śmierci, natomiast Boswell została oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia, spisek w celu popełnienia morderstwa oraz zbezczeszczenie zwłok – jej wyrok poznamy jeszcze tego lata. Niewykluczone, że będzie pierwszą kobietą w Nebrasce, którą skazano na karę śmierci.

Źródło

https://www.1011now.com/

https://people.com/

https://www.wprost.pl/

https://natemat.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl