Blog
Zaginieni Przed Laty

Ramazan Acar – zabójca własnej córki

24-letni Ramazan Acar zabił swoją malutką córeczkę nożem japońskim. Kierowała nim zazdrość.

Wpis na Facebooku

Cała sprawa zaczęła się od przerażającego wpisu na Facebooku. Ramazan napisał, że za chwilę zabije swoje dziecko. W tym czasie zadzwonił również do swojej byłej partnerki, Rachelle D’Argent. Dziewczyna zerwała z nim jakiś czas wcześniej, ponieważ mężczyzna miał problem z zazdrością i agresją.

Ramazan
Rachelle D’Argent

Zabójstwo Yazmin miało być zemstą na Rachelle.

24-latek znęcał się nad swoja byłą partnerką. Często dzwonił do niej i wysyłał niepokojące smsy. Pewnego dnia poinformował ją, że zaraz zabije ich dziecko. Przerażona kobieta próbowała przekonać Ramazana, żeby bezpiecznie odwiózł Yazmin do jej mieszkania. Niestety, bezskutecznie. Co więcej, mężczyzna przekazał słuchawkę swojej 2-letniej córce, by ta usłyszała ostatnie słowa od swojej matki. 2-latka miała powiedzieć matce, że bardzo ją kocha.

Zabójstwo

Tuż po tym zadźgał swoje dziecko 30-centymetrowym nożem japońskim. Źródła mówią, że obserwował jej śmierć. Badania wykazały natomiast, że dwulatka umierała bardzo długo…

Po zajściu napisał Rachelle sms o treści: “Zrobiłem to. Dobrze ci tak, dziwko”.

Mężczyzna szybko został schwytany przez funkcjonariuszy policji. Początkowo nie przyznawał się do winy, później jednak zeznał, że zabił córkę i pytał policjantów co mu za to grozi.

Burzliwy związek

Tak jak zostało wspomniane, para rozstała się z powodu ataków zazdrości i agresji Ramazana. Mężczyzna zażywał również narkotyki. W przeszłości nie był agresywny w stosunku do córki, jednak ograniczono mu prawa do niej. Chwilę przed tragicznym zajściem przyszedł do Rachelle z prośbą, chciał zabrać córkę do baru mlecznego. Kobieta pozwoliła mu, bo jak twierdziła – Yazmin miała “gwiazdki w oczach na jego widok”.

Ramazan
Yazmin Acar

Rachelle zaczęła się niepokoić, gdy Ramazan nie chciał powiedzieć, gdzie zabrał córkę. Kobieta zagroziła, że ma wrócić do domu w ciągu kilku minut, w przeciwnym razie zgłosi porwanie na policję.

Ramazan zapytał swoją partnerkę jak czuje się z tym, że nie ma swojego dziecka przy sobie. Wypomniał jej również, że utrudniała mu kontakt z Yazmin przez ostatnie 3 miesiące. Powiedział: “Kochałem cię bardziej niż ją i dlatego to zrobię”. Po tych słowach rozłączył się i umieścił na Facebooku przerażający wpis.

Rachelle w tym czasie kilkukrotnie dzwoniła do Ramazana i błagała go o to, by ten przywiózł Yazmin do domu. On odpowiadał tylko, że jest już za późno. Po całym zajściu zadzwonił do matki Rachelle i powiedział, że “jest już po wszystkim, Yazmin leży cała zakrwawiona, a jej ciała wychodzą wnętrzności.”

Wyrok

W 2011 roku, Ramazan Acar usłyszał wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Jego obrońca twierdził, że kara jest zbyt wysoka, biorąc pod uwagę stan psychiczny i wyrzuty sumienia Ramazana. Według niego kara powinna zostać obniżona, ponieważ ten przyznał się do winy i najprawdopodobniej jest chory psychicznie i niezdolny do powstrzymania gniewu.

Ramazan
Ramazan Acar

24-latek skarżył się na złe warunki w celi i na złe traktowanie przez współwięźniów.

Wyroku nie zmniejszono.

 

źródło:

https://www.adelaidenow.com.au/

https://www.theage.com.au/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl