Blog
Zaginieni Przed Laty

2-latka utonęła w przydomowym basenie. Uważajmy na nasze dzieci.

2-latka utonęła w przydomowym basenie. Uważajmy na nasze dzieci.

2-latka utonęła w przydomowym basenie. Kochani mamy piękne lato. W upalne dni rozkładamy baseny w ogródkach, by chociaż przez chwilę ochłodzić się i poczuć ulgę. Jednak pamiętajmy szczególnie o naszych małych pociechach, które bawią się w ogrodzie i są ciekawe wszystkiego. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do okropnej tragedii. Latem uważajmy na nasze dzieci.

2-latka

Do tragedii doszło 2 lipca 2021 roku na terenie jednej z posesji w powiecie lubelskim. 2-latka była pod opieką ojca, z którym przebywały również inne osoby. Dziewczynka wykorzystała chwilę nieuwagi bliskich i wpadła do przydomowego basenu. Nie wiadomo jak długo mała dziewczynka przebywała w wodzie i walczyła o życie. Unoszącą się na wodzie 2-latkę zobaczył wujek i to on zaalarmował ojca dziewczynki. Dorośli wyciągnęli dziewczynkę z basenu i do przyjazdu karetki udzielali niezbędnej pierwszej pomocy.

2-latka utonęła w przydomowym basenie. Uważajmy na nasze dzieci.
Fot. Pixabay.com

Natychmiast na miejsce zdarzenia została wezwana karetka pogotowia. Dziewczynka jeszcze żyła, ale jej stan był ciężki. W związku z tym 2-latka została przewieziona do szpitala dziecięcego w Lublinie. Niestety w piątek 2 lipca 2021 roku późnym wieczorem dziecko zmarło. Nie udało się uratować jej życia.

Ustalenia śledczych

Według ustaleń śledczych wynika, że ojciec dziewczynki był trzeźwy, jak również dwóch członków rodziny, którzy byli tego dnia w domu.

Policja w związku z tą okropną tragedią wyjaśnia okoliczności utonięcia 2-letniej dziewczynki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, dziecko wpadło do przydomowego basenu podczas chwilowej nieuwagi dorosłych.

Kochani pamiętajmy, że małe dzieci są wszystkiego ciekawe. Podczas opieki nad nimi z całą pewnością trzeba mieć oczy wokół głowy. Wystarczy ułamek sekundy, wystarczy chwila i może dojść do niewyobrażalnej tragedii. Dzieci w tak ciepłe dni biegają w ogrodzie i bawią się, a w ich głowach jest tysiąc pomysłów na nową zabawę, która może okazać się dla nich ogromnym zagrożeniem życia.

 

Źródło:2-latka utonęła w przydomowym basenie (msn.com)

2-latka wpadła do przydomowego basenu. Tonęła na oczach bliskich – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl