Blog
Zaginieni Przed Laty

We Włoszech zaginęła Magdalena Siołek. Rodzina wraz z policją proszą o pomoc w jej odnalezieniu

Magdalena Siołek od około 20 lat przebywa na terenie Włoch. Zgłaszająca zaginięcie rodzina, nie jest w stanie podać dokładniejszej lokalizacji pani Magdaleny. Ostatni raz była w domu około 2,5 – 3 lata temu. Od tej pory nie odwiedziła rodziny, nie nawiązywała także kontaktu.

Zaginiona Magdalena Siołek

W środę 29 lipca 2020 roku najbliższa rodzina zgłosiła zaginięcie Magdaleny Siołek. Na chwilę obecną brak jest informacji o miejscu, w którym może przebywać na terenie Włoch. Ponownie zwracamy się z prośbą o pomoc w poszukiwaniach mieszkanki Siesławic.

Jeśli ktoś widział lub zna miejsce pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania, w dni robocze w godz. 7:30 – 15:30 pod numerem telefonu 47 8045 381. Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Busku – Zdroju przy al. Mickiewicza 19 lub telefonować na całodobowe numery telefonów 47 8045 200 lub numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl