Blog
Zaginieni Przed Laty

Nowy Challenge na TikToku, moda która zagraża życiu

Challenge nowy na TikToku, moda która zagraża życiu

Nowy challenge na TikToku. Na Wyspach pojawił się nowy, challenge, który stał się niebezpieczną zabawą. Nastolatkowie wychodzą z domu, aby udać się na plac zabaw, gdzie dochodzi do właściwej części wyzwania.

Nowa niebezpieczna zabawa

Modny challenge wśród młodzieży stał się popularny. Dziesiątki nastolatków utknęło w huśtawkach dla małych dzieci z powodu nowej zabawy, która ogarnęła stolicę Wielkiej Brytanii. TikTokowy challenge. Polega na tym, aby wejść do zabudowanej huśtawki i … w niej utknąć. Niestety, sytuacje te zmuszają strażaków do interwencji.

 

Challenge nowy na TikToku, moda która zagraża życiu
Fot. Niebezpieczny nowy Challenge

Młodzież wchodzi w metalowe ramy, jak do tej pory spowodowało to 21 wezwań jednostek straży pożarnej w Londynie. Niezbędne zasoby są wysyłane do rosnącej liczby incydentów.

Nowa moda

Inny Challenge, na który chcemy zwrócić uwagę, który niebezpiecznie szybko obejmuje inne kraje, również nie ma nic wspólnego z szerzeniem wiedzy, czy pomaganiem innym. W ramach wyzwania młodzież posuwa się do nieodpowiednich zabaw. Challenge sprzed lat? Polegał na wciągnięciu nastolatków do gry, w którym na każdym etapie uczestnicy wchodzą w trudniejsze etapy.

 

Bez wątpienia wiele razy straż pożarna lub pogotowie musiały interweniować, by pomóc młodzieży, która przez nieodpowiednią zabawę narażała swoje życie. W danej chwili mogły być potrzebne w prawdziwej sytuacji kryzysowej.

Prosimy bądźcie czujni, zwracajcie uwagę w co grają Wasze dzieciaki.

Źródło:Nowy idiotyczny challenge na TikToku, który zagraża życiu ludzi w UK! Dzieci wychodzą z domu, a wtedy… SZOK! – POLEMI.co.uk

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl