Blog
Zaginieni Przed Laty

6-latek zamordowany przez własną matkę

6-latek zamordowany przez własną matkę. 1 marca 2021 roku, w poniedziałek ludzie zebrali się w Gardner Park w Middletown, aby opłakiwać śmierć małego chłopca. James Hutchinson miał 6 lat. Jego matka przyznała się do zabicia chłopca. Przejechała go samochodem, a następnie wyrzuciła jego ciało do rzeki Ohi.

Sprawę brutalnego zabójstwa nastolatki udało się wyjaśnić po 17 latach

Sprawę brutalnego zabójstwa nastolatki udało się wyjaśnić po 17 latach. Wzorowa uczennica i dobra przyjaciółka. Tak opisywali ją znajomi i rodzina. Gdy miała 15 lat, poznała swojego przyszłego chłopaka, jej osobowość zmieniła się o 180 stopni. Niedługo potem zaginęła, a dwa dni po tym znaleziono ją martwą i brutalnie zgwałconą.

Mężczyzna, który zaginął w barze

31 marca 2006 roku 27-letni student, Brian Shaffer, poszedł ze swoimi znajomymi do baru. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tej nocy mężczyzna zaginął, a monitorujące obiekt kamery nie uchwyciły jego wyjścia z lokalu. Zupełnie tak, jakby mężczyzna rozpłynął się w powietrzu. Sprawa do dziś pozostaje niewyjaśniona.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl