Blog
Zaginieni Przed Laty

Tajemnicze zaginięcie 15-letniej Emanueli Orlandi w Rzymie

Tajemnicze zaginięcie 15-letniej Emanueli Orlandi w Rzymie. Nastolatka ostatni raz była widziana 22 czerwca 1983 roku jak wsiada do samochodu nieznajomego. Pomimo upływu lat dla śledczych zaginięcie Emanueli wciąż jest nie lada zagadką.

Nastoletnia Natasha Ryan: przez pięć lat szukała jej cała Australia

Nastoletnia Natasha Ryan: przez pięć lat szukała jej cała Australia. Natasha już jako nastolatka eksperymentowała z narkotykami, miała problemy w szkole i samookaleczała się. Miesiąc przed zaginięciem uciekła z domu, w czym pomógł jej chłopak, Scott Black. Złożył on wówczas fałszywe zeznanie, że nie wie, gdzie przebywa dziewczyna i ukarano go za to grzywną 1000 […]

Danielle Jones nigdy nie dotarła do szkoły

Danielle Jones nigdy nie dotarła do szkoły – dożywotni wyrok bez ciała ofiary. Wiemy, że 15-letnia Danielle Jones została zamordowana przez własnego wujka, Stuarta Campbella. Jedno pytanie jednak zawsze pozostawało bez odpowiedzi: gdzie jest jej ciało?

Zabójcza obsesja. Sprawa Rachel Barber

Zabójcza obsesja. Sprawa Rachel Barber. Rachel Barber była 15-letnią, świetnie zapowiadającą się studentką w szkole tańca Dance Factory w Richmond. Nastolatka pochodziła z dobrej rodziny, miała kochających rodziców oraz dwie młodsze siostry. Pozostawała w stałym związku z 16-letnim Emanuelem Carelli, który uczęszczał do tej samej szkoły. Była bardzo lubiana i szanowana wśród rówieśników. Rachel nigdy […]

Morderca nastoletniej Izy wciąż na wolności!

Morderca nastoletniej Izy wciąż na wolności! 23 sierpnia 2011 roku – Tego dnia 13-letnia Iza spotyka się ze swoją koleżanką. Wraz z innymi dziewczynami spędzają czas na boisku szkolnym. Po powrocie dziewczynka mówi rodzicom, że pójdzie odprowadzić koleżankę na przystanek i wróci do domu.

Upiorna Tammy Corbett. Dlaczego zabijała?

Upiorna Tammy Corbett. Dlaczego zabijała? Corbett zamordowała troje własnych dzieci. Robert miał 7 tygodni, Amy 16 dni, a Richard Jr. 3 lata. Kobieta szeptała do dzieci dziwne słowa, śmiała się, miała koszmary… Co skłoniło ją do morderstw? Czy jej postępowanie było skutkiem traumy lub choroby psychicznej?

7 lat tureckiej niewoli

7 lat tureckiej niewoli. Koszmar młodej kobiety… Bicie, niewola i gwałty. Wszystko to na porządku dziennym!

Sprawę brutalnego zabójstwa nastolatki udało się wyjaśnić po 17 latach

Sprawę brutalnego zabójstwa nastolatki udało się wyjaśnić po 17 latach. Wzorowa uczennica i dobra przyjaciółka. Tak opisywali ją znajomi i rodzina. Gdy miała 15 lat, poznała swojego przyszłego chłopaka, jej osobowość zmieniła się o 180 stopni. Niedługo potem zaginęła, a dwa dni po tym znaleziono ją martwą i brutalnie zgwałconą.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl