Blog
Zaginieni Przed Laty

“Proszę, nie każcie mi tam wracać”.

“Proszę, nie każcie mi tam wracać”. 10-letni chłopiec błąkał się po ulicy, szukał sklepu, w którym mógłby żebrać o jedzenie. Był mocno wychudzony i ważył tyle co przeciętny czterolatek.

Matka więziła dziecko w piwnicy

Matka więziła dziecko w piwnicy

Matka więziła dziecko w piwnicy. W ostatnich dniach światła dziennego ujrzała wstrząsająca sprawa, która mocno poruszyła mieszkańcami Otwocka.

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę.

10-letni Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę. Historia zaginięcia 10-latka jest wyjątkowo trudna i tajemnicza. To sprawa, nad którą można by spekulować godzinami i nie znaleźć żadnej rozsądnej odpowiedzi. Zderzamy się tutaj z wieloma wątkami i z tropami, które nigdzie nie prowadzą. Za każdym razem pozostaje to samo pytanie: Co się stało z Kamilem?

10-letni Kacper zgłosił pobicie na komisariacie

 „Uciekłem z domu. Mamo, żałuję, że mnie urodziłaś. Ja żałuję, że z wami jestem. Do widzenia“. To treść listu, który 10-letni Kacper zostawił swojej matce i ojczymowi. Nie wytrzymał bowiem przemocy, której doświadczał przez ostatni czas. Gdy jego rodzice wyszli z domu, on pobiegł na komisariat policji w rozdartej piżamie i klapkach… “System kar” Jak […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl