Blog
Zaginieni Przed Laty

Ukrainiec porwał i dręczył byłą partnerkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty

Ukrainiec porwał i dręczył byłą partnerkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty

Ukrainiec porwał i dręczył byłą partnerkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Prokuratura Rejonowa Gdańsk – Śródmieście oskarżyła 35-letniego Ukraińca o uprowadzenie byłej partnerki ze szczególnym udręczeniem.

Ukrainiec

Kobieta przed uprowadzeniem, przez jakiś czas była partnerką 35-letniego Ukraińca. Niestety ich związek był dość burzliwy w związku z tym, para szybko się rozstała. Mężczyzna po jakimś czasie zarzucił jej kradzież pieniędzy. 28 grudnia 2020 roku w Gdańsku 35-letni Ukrainiec porwał byłą dziewczynę w celu wymuszenia zwroty skradzionych pieniędzy. Siłą wepchnął kobietę do samochodu i zablokował drzwi, by nie mogła wysiąść.

Ukrainiec porwał i dręczył byłą partnerkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty
Fot. Pixabay.com

Koszmar

Uprowadzona kobieta przeszła prawdziwą gehennę. W trakcie jazdy kobieta była bita po twarzy, głowie oraz szarpana za włosy. Mężczyzna żądał natychmiastowego zwrotu pieniędzy, grożąc jej pozbawieniem życia. Kiedy kobieta nie przyznaje się do kradzieży, ten postanawia ją dalej torturować. Mężczyzna zatrzymał się w okolicy Motławy, tam zaciągnął kobietę w kierunku wody, następnie dwukrotnie zanurzył jej głowę, uniemożliwiając wynurzenie. W żaden sposób nie mogła się uwolnić od agresywnego mężczyzny.

Walka o życie

Ukrainiec po pobiciu wepchnął kobietę do bagażnika samochodu. Tym razem wywiózł ją nad Kanał Raduni. Tam rozgrywało się dalsze piekło kobiety. 35- latek również tam bił brutalnie kobietę i nieustannie groził, że ją zabije. Bez wątpienia wszystko do tego zmierzało.

W pewnym momencie kobieta szybko wykorzystała chwile nieuwagi agresora i uciekła. Pobitej kobiecie pomogli przypadkowi świadkowie. Całą sytuację zgłoszono na policję. W związku z tym mundurowi bardzo szubko przystąpili do akcji i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprowadzenie.

Obrażenia ciała

Kobieta doznała licznych stłuczeń szczególnie w okolicy twarzy. W toku postępowania przygotowawczego Ukrainiec został tymczasowo zatrzymany. 7 lipca 2021 roku akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Prokurator zarzucił 35-latkowi popełnienie przestępstwa pozbawienia pokrzywdzonej wolności ze szczególnym udręczeniem. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Mężczyźnie grozi 15 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło:Ukrainiec usłyszał zarzuty. Porwał i dręczył byłą partnerkę (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl