Blog
Zaginieni Przed Laty

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 16-letniej Malwiny.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 16-letniej Malwiny. Dziewczyna została zamordowana. Jest zarzut zabójstwa dla zatrzymanego mężczyzny.

Tragiczny finał

Od 16 lutego 2022 roku trwały intensywne poszukiwania za zaginioną 16-latką. Malwina Narkiewicz tamtego dnia opuściła miejsce zamieszkania w miejscowości Moryń i udała się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nastolatka nie nawiązała kontaktu z bliskimi, jej losy cały czas pozostawały nieznane.

Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. 18 marca 2022 roku ciało zaginionej nastolatki z Morynia zostało odnalezione przez wędkarza  przy jeziorze Morzycko. W sprawie śmierci dziewczyny policjanci zatrzymali mężczyznę, który usłyszał już zarzut zabójstwa.

Wykonano już sekcję zwłok. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 16-letnia dziewczyna została zamordowana.

Nie wiadomo, jaki był motyw zbrodni.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 16-letniej Malwiny.
zamordowana 16-latka

Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności,
która nas obezwładnia i zabiera w nieznane.
A kiedy pojawia się, kradnąc ukochaną osobę,
przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno,
które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni.

Tymczasowe aresztowanie

Alicja Macugowska-Kyszka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, przekazała, że podejrzanego mężczyznę o zabójstwo już zatrzymano. – Podejrzanemu mieszkańcowi powiatu gryfińskiego przedstawiono zarzut z artykułu 148 paragraf 1 kodeksu karnego. Prokurator złożył wniosek do sądu w Szczecinie o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania zatrzymanego. Sąd w poniedziałek przychylił się do tego wniosku – poinformowała dziennikarzy.

Jak podają inne media, zatrzymany mężczyzna jest młody i bardzo dobrze znał ofiarę. Sprawcy grozi dożywocie.

Bliskim w imieniu całej redakcji Zaginieni przed laty składamy najszczersze wyrazy współczucia.
również. Lecz. Oczywiście. Również 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! lecz

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bernadetta

żal życia krótkiego 16 lat, Ta dziewczyna miała żyć a nie odejść tak szybko.Kolejna bestia,morderca,który ma gdzieś prawo,sądy,moralność.Bestia jest tylko bestia,nakręca ich brak kary śmierci,wie,że dalej będzie oddychał,zatruwał życie wokół,brak sprawiedliwości na tym ziemskim świecie,Malwina już nie żyje i nie może wykrzyczeć światu swojego bólu,cierpienia mordowanego człowieka.Potwor najedzony,wyspany,zaopiekowanie/bo nie będzie pracować jak nie chce./wybyczony…do granic możliwości za jakiś czas zagości wśród nas. aby zacząć nowe polowanie na życie. z modlitwą. za Malwinę. Bernadetty.Polska.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl