Blog
Zaginieni Przed Laty

Oklahoma. Tiffani Hill wygrała na loterii fortunę i zginęła z rąk męża

Oklahoma. Tiffani Hill wygrała na loterii fortunę i zginęła z rąk męża

Oklahoma. Tiffani Hill wygrała na loterii fortunę i zginęła z rąk męża razem z 2-letnią córeczką. Mężczyzna po morderstwie popełnił samobójstwo.

Oklahoma

Do wstrząsającego zdarzenia doszło późnym popołudniem 30 lipca 2021 roku w amerykańskim stanie Oklahoma (USA). W miejscowości Calera.

Tiffani Hill z Oklahomy w listopadzie 2020 roku wygrała na loterii dwa miliony dolarów w zdrapce. Po wygranej poślubiła Donata i para przeprowadziła się do Oklahomy. Razem z 42-letnim Johnym wychowywali czwórkę dzieci. Kobieta była dobrą matką, kochała ponad wszystko swoje dzieci. Niestety kobieta kilka miesięcy później zginęła z rąk męża, który również zabił swoją 2-letnią córeczkę. Mężczyzna na koniec popełnił samobójstwo. Cały dramat rozegrał się na oczach dzieci.

Oklahoma. Tiffani Hill wygrała na loterii fortunę i zginęła z rąk męża
Tiffani z córeczką

31-letnia Tiffani Hill oraz jej mąż, 42-letni John Donato i córka pary Leanne zostali znalezieni martwi w swoim domu.

Ustalenia śledczych

Z ustaleń śledczych wynika, że 42-letni mężczyzna najpierw zastrzelił swoją żonę Tiffani Hill, później z zimną krwią zabił również swoją dwuletnią córkę Leanne, a na końcu popełnił samobójstwo. Para zginęła na miejscu. Dziewczynka z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala w Dallas. Trwała heroiczna walka o jej życie. Niestety nie udało się jej uratować. Trójka pozostałych dzieci Tiffani i Johna była w domu podczas strzelaniny, ale nic im się nie stało.

Motyw zbrodni

Prawniczka rodziny Theresa McGhee przypuszcza, że do makabrycznej zbrodni mogła doprowadzić wygrana 2 mln dolarów (ok. 7 mln 800 tys. zł) na loterii, która była częstą przyczyną kłótni małżonków. Według zeznań bliskich zamordowanej wynika, że 31-latka chciała zakończyć związek, ponieważ jej mąż stał się agresywny. Bardzo często między małżonkami dochodziło do kłótni. Prawdopodobnie Tiffani była w trakcie planowania ucieczki od męża, kiedy doszło do morderstwa. Wygrana suma miała jej pomóc rozpocząć nowe życie.

Oklahoma. Tiffani Hill wygrała na loterii fortunę i zginęła z rąk męża
Tiffani z córeczką

Wszystkie pieniądze, które pozostały w majątku pary zostaną przekazane na fundusz powierniczy dla dzieci Tiffani, które były w domu w czasie zbrodni. Rodzina założyła również GoFundMe dla ocalałych dzieci, które obecnie znajdują się w rodzinie zastępczej.

Dramat rodzinny boleśnie pozostanie w pamięci dzieci, które widziały na własne oczy całą zbrodnię. Mamy tylko nadzieję, że trafią w dobre ręce i będą miały odpowiednią opiekę. Wiemy, że nawet to nie zwróci im ukochanej mamy, siostry…

Źródło:Wygrała fortunę na loterii. Razem z dwuletnią córeczką zginęła z rąk męża (msn.com)

USA, Oklahoma. Tiffani Hill wygrała na loterii. Mąż zabił żonę i dwuletnią córkę – Wiadomości (radiozet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl