Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Ewelina Wiatrowska?

Ewelina Wiatrowska Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Eweliny Wiatrowskiej. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Okoliczności

19-letnia Ewelina Wiatrowska wyszła z domu w marcu 2004 roku i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziewczyna mieszkała w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Przędzalnianej. Niestety nie wiemy, jakie plany miała tego dnia i gdzie dokładnie się kierowała. Sprawa stoi w miejscu od lat…

Rysopis

W dniu zaginięcia dziewczyna miała 150 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, twarz owalną, oczy niebieskie, włosy proste, w kolorze rudym. Ubrana była w kurtkę 3/4 zimową pikowaną koloru czarnego, spodnie z materiału typu dzwony koloru ciemnobrązowego, buty sportowe typu adidas, koloru białego.

Jeżeli Ewelina Wiatrowska żyje, ma 36 lat.

Ewelina Wiatrowska
Progresja wiekowa

 

Udało się stworzyć progresję wiekową zaginionej. Tak najprawdopodobniej kobieta wyglądała w 2013 roku.

Kontakt

Wszystkie osoby mogące pomóc policji w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji przy ul. Szkolnej 30/38 lub telefonicznie pod numerem 44 647-94-62 czynny całą dobę.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

http://www.piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś cały artykuł. Jeśli chcesz byś na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl