Blog
Zaginieni Przed Laty

Gmina Mycielin. W lesie znaleziono ludzkie szczątki

Gmina Mycielin. W lesie znaleziono ludzkie szczątki

Gmina Mycielin. W lesie grzybiarze znaleźli ludzkie szczątki. Mundurowi próbują ustalić, kim jest denat. Sprawdzane są bazy osób zaginionych.

Gmina Mycielin

We wrześniu 2021 roku podczas zbierania grzybów w miejscowości Kazala Stara w gminie Mycielin woj. wielkopolskie, grzybiarze w leśnym gąszczu znaleźli niekompletne ludzkie szczątki. Prawdopodobnie leżały one tam już od kilku miesięcy. Natychmiast została powiadomiona o tym policja. Funkcjonariusze pojawili się na w miejscu bardzo szybko, jednak okazał się, że musieli wezwać do pomocy straż pożarną, ponieważ część szkieletu leżała na ziemi, a część wisiała na gałęzi.

Gmina Mycielin. W lesie znaleziono ludzkie szczątki
Pixabay.com

Okazało się, że policjanci prowadzili nasze zastępy około 5 kilometrów w głąb lasu. Nasze działania polegały na ścięciu gałęzi i ściągnięciu szczątków ludzkich na ziemię oraz oświetlenie miejsca – poinformował mł. kpt. Szymon Zieliński, rzecznik prasowy KM PSP w Kaliszu w rozmowie z Kalisz24.info.

Prawdopodobnie znalezione ludzkie szczątki należą do mężczyzny. Jednak były w tak zaawansowanym rozkładzie, że nie można było ustalić tożsamości denata. Niewykluczone, że osoba ta popełniła w tym miejscu samobójstwo.

Policjanci z Kalisza wstępnie nie połączyli ciała z żadnym z prowadzonych w ostatnim czasie poszukiwań osób zaginionych. Jednak bazy wciąż są sprawdzane. Policja zabezpieczyła materiały na miejscu zdarzenia, które mogą pomóc w identyfikacji denata.

 

Źródło:Makabryczne odkrycie w lesie. Grzybiarze wezwali policję – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl