Blog
Zaginieni Przed Laty

5-letni Maksymilian Szura zaginął. Szukamy małego chłopca. Pilny apel!

Kochani mamy wspaniałą wiadomość 5-letni Maksymilian Sz. odnalazł się cały i zdrowy. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc Maksymilian Szura. Szukamy małego chłopca, który zaginął. Pilny Apel! Kochani z całego serca prosimy o liczne udostępnienie apelu… Liczy się każda chwila!

5-letni Maksymilian Szura

Kochani Pilnie potrzebujemy Waszej pomocy.

Zaginął 5-letni Maksymilian Szura.

Najprawdopodobniej chłopiec został uprowadzony przez matkę, która ma zabrane do niego prawa.

Jeleniogórscy policjanci poszukują 5-letniego Maksymiliana Szurę. Chłopczyk jest podopiecznym jednej z placówek opiekuńczych w Jeleniej Górze. Dzisiaj rano prawdopodobnie matka zabrała chłopca spod przedszkola. W związku z tym chłopiec może nie być do końca bezpieczny pod opieką matki.

18 października  2021 roku około godziny 7:45 wychowawczyni jednej z placówek opiekuńczych w Jeleniej Górze odprowadzała dwójkę dzieci, w tym 5-letniego Maksymiliana do przedszkola przy ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze. Pod placówką najprawdopodobniej pojawiła się matka chłopca, która wykorzystała chwilową nieuwagę opiekunki i zabrała dziecko.

Chłopiec miał na sobie granatową kurtkę, ciemne spodnie i buty oraz niebieską czapkę. 
Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat pobytu chłopca, proszone są o kontakt z  Zespołem ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, tel. 47 87 313 04 lub funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego tel. 47 87 311 99, z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod numerem telefonu  47 87 312 40  lub na numer alarmowy 112.Można również kontaktować się z naszą stroną… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Źródło: Jeleniogórscy policjanci poszukują 5-letniego Maksymiliana Szurę. – Bieżące informacje – Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

(4) SOS Zaginięcia – posty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Ponieważ

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl