Blog
Zaginieni Przed Laty

17-letni ojciec z zimną krwią zamordował trzytygodniowe dziecko

17-letni ojciec z zimną krwią zamordował trzytygodniowe dziecko

17-letni ojciec z zimną krwią zamordował swoje trzytygodniowe dziecko. Rzucał niewinnym dzieciątkiem o sufit, bez odrobiny ludzkich uczuć. Powód, tej okrutnej zbrodni jest szokujący…

17-letni ojciec

Do okrutnej i niewyobrażalnej zbrodni doszło 9 sierpnia 2021 roku. Amerykę, jak również cały świat obiegły wstrząsające informacje.

W połowie lipca 2021 roku 17-letni Celeb Blake Brown i jego 17-letnia partnerka zostali rodzicami. 9 sierpnia 2021 roku nastolatek, opiekując się swoim nowo narodzonym synkiem, pod nieobecność jego matki, postanowił z zimną krwią pozbyć się dziecka. Z przemyśleniem dopuścił się okrutnego zabójstwa.

17-letni Celeb zaczął torturować synka, cały czas dążąc do tego, by go zabić. Nie zważał na to, że maluch czuje niewyobrażalny ból i mękę, ani nawet na płacz dzieciątka…

Bezduszny nastolatek chwycił noworodka i kilka razy rzucił dzieckiem o sufit, maleństwo zahaczyło o wentylator w związku z tym, zraniło się poważnie głowę. Po jakimś czasie matka malca zauważyła, że z synkiem dzieje się coś niepokojącego. Chłopiec był cały blady, miał liczne siniaki i otarcia. Ojciec na początku nie przyznawał się do brutalnego okaleczenia malca.

Brutalne morderstwo

Udawał zaniepokojonego i razem z partnerką udali się z niemowlakiem na pogotowie w Texas Health Presbyterian Hospital. Dziecka stan był ciężki. Niestety, pomimo heroicznej walki lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Wyniki sekcji zwłok wykazały, że niemowlak miał zwichnięte żebra oraz rozdartą wątrobę.

17-letni ojciec z zimną krwią zamordował trzytygodniowe dziecko
Pixabay.com

Powód tej okrutnej zbrodni… 17-latek nie chciał płacić alimentów na synka w związku z tym, postanowił się go pozbyć. Prawdopodobnie 17-latek od samego początku był przeciwny, by jego partnerka urodziła dziecko.

Młody zabójca przebywa obecnie w więzieniu Denton w Teksasie. Sąd nadal nie wydał wyroku w jego sprawie.

Źródło:Młody ojciec rzucał synkiem o sufit. Chciał zaoszczędzić pieniądze (msn.com)

Młody ojciec rzucał synkiem o sufit. Chciał zaoszczędzić pieniądze 04-10-2021 – Planeta

17-latek zamordował swojego synka. Powód dosłownie szokuje – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ale. Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl