Blog
Zaginieni Przed Laty

Zmusiła 11-miesięczne dziecko do palenia e-papierosa

Zmusiła 11-miesięczne dziecko do palenia e-papierosa. Kobieta nagrała wszystko i udostępniła filmik w mediach społecznościowych.

Zmusiła dziecko do palenia e-papierosa

Do zdarzenia doszło w Australii. W ostatnich dniach mieszkanka australijskiego Kempsey udostępniła w mediach społecznościowych przerażający filmik… Na nagraniu widać jak kobieta pyta 11-miesięcznego chłopca… Chcesz spróbować? Następnie wkłada do jego ust e-papierosa. Malec po chwili zaczął silnie kaszleć i dusić się od wciągniętego dymu. Natomiast matka ani przez krótką chwilę nie przestawała się głośno śmiać. Bardzo szybko sprawa trafiła na policję, a internauci w komentarzach pod nagraniem nie zostawili suchej nitki na kobiecie.

Kobieta twierdziła, że włożyła do ust swojego maleńkiego dziecka e-papierosa tylko dla żartów. Jej zachowanie bez wątpienia było skandaliczne. Naraziła swoje dziecko na niebezpieczeństwo, a troskliwe matki tego nie robią.

Malec trafił do szpitala na obserwację. Teraz kobieta za swój głupi żart odpowie karnie. Na jej czyn nie ma żadnego wytłumaczenia…

 

Źródło: Szokujące zachowanie matki. Nagrała, jak jej dziecko zaciąga się waporyzatorem | WP parenting

Matka dała niemowlakowi e-papierosa. Dziecko trafiło do szpitala. Wideo | Wiadomości Radio ZET

 

(3) 7NEWS Australia | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl