Blog
Zaginieni Przed Laty

Pamiętnik seryjnego gwałciciela

Pamiętnik seryjnego gwałciciela. Napadał bezbronne kobiety, krzywdził je w niewyobrażalny sposób, a na koniec wracał do domu i skrupulatnie notował w pamiętniku każdy swój bestialski czyn. Kim był gwałciciel grasujący po Wrocławiu?

Gdzie jest zaginiony od 29 lat Rafał Chodecki z Krakowa?

Gdzie jest zaginiony od 29 lat Rafał Chodecki z Krakowa? „Nie zatrzymasz mnie, jestem pełnoletni. Dam sobie radę” – wyszeptał jeszcze do szlochającej matki, która dała mu ostatnie grosze. Wtedy widziała go po raz ostatni.

Ostatnia podróż Alicji

Ostatnia podróż Alicji. Alicja Baran zamieszkiwała wraz z rodzicami w miejscowości Trzebnica, położonej nieopodal Wrocławia. Dziewczyna miała 19 lat, gdy postanowiła wybrać się w podróż nad polskie morze w sierpniu 1997 roku. Miała być to kolejna wycieczka Alicji, która kochała podróże. Dziewczyna zaginęła w trakcie trasy. Jednak finał tej historii jest jeszcze bardziej tragiczny.

Sutenerzy i okropne morderstwo studentki

Sutenerzy i okropne morderstwo studentki. Historia brutalnego morderstwa we Wrocławiu do dziś wzbudza oburzenie w mieszkańcach. Nie mogą uwierzyć, jak młodej, grzecznej i ambitnej dziewczynie mogło przydarzyć się coś tak okropnego… Dorota J. była 21-letnią studentką.

Tatusiu, gdzie jesteś? – tajemnicze zaginięcie Marka Mosiagina.

Tatusiu, gdzie jesteś? – tajemnicze zaginięcie Marka Mosiagina. Pamiętne i ostatnie Święta Bożego Narodzenia 2011 roku. Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. W wielu polskich domach spotykają się bliscy, by spędzić miło czas w sielskiej i ciepłej atmosferze. Czuć zapach potraw, z domów dobiegają wesołe głosy, ludzie stali się tacy jacyś milsi.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl