Blog
Zaginieni Przed Laty

Morderstwo przerwało karierę Jill Ann Weatherwax

Jill Ann Weatherwax była modelką, piosenkarką i tancerką. Wiosną 1998 roku pijany mężczyzna odnalazł jej zwłoki. Ciało młodej kobiety znajdowało się na parkingu, gdzie często spotykało się osoby świadczące usługi seksualne.

Ostatnie urodziny – sprawa Tracey Neilson

Tracey Neilson została znaleziona przez swojego męża w ich wspólnym mieszkaniu. To, co odkrył, było najbardziej wstrząsającym widokiem w jego życiu. Jego żona leżała martwa, ktoś ją pociął i zadźgał. 5 stycznia 1981 roku Tracey Neilson obchodziła 21. urodziny. Tego samego dnia została brutalnie zamordowana. Jej zabójca przez 40 długich lat unikał wymiaru sprawiedliwości.

Zaginione – Ernestyna Wieruszewska i Anna Semczuk

Ernestyna Wieruszewska Anna Semczuk

26 stycznia 1993 roku na Podhalu zaginęły dwie licealistki z Warszawy – Ernestyna Wieruszewska i Anna Semczuk. W dniu zaginięcia miały 17 lat. Mimo zaangażowania policji, specjalistycznych służb, fundacji, rodziny i detektywów, do dziś nie udało się ustalić, co stało się z nastolatkami. Fascynacja górami Ernestyna Wieruszewska i Anna Semczuk były uczennicami renomowanego warszawskiego liceum. […]

Nieszczęśliwy wypadek czy zabójstwo? Śmierć Urszuli Olszowskiej

Urszula Olszowska

28 lipca 2010 roku 24-letnia Urszula Olszowska wzięła plecak, który zwykle brała na górskie wędrówki i pośpiesznie, bez słowa wyszła z domu. Swoim zachowaniem zwróciła uwagę ojca – Adama Olszowskiego. Mężczyzna próbował skontaktować się z Urszulą. Po kilku nieodebranych połączeniach, oddzwoniła. Powiedziała, że idzie spotkać się ze znajomymi na Rynku Głównym w Krakowie i wróci […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl