Blog
Zaginieni Przed Laty

Od zabójstwa znanej lekarki upłynęło 36 lat

Od zabójstwa znanej lekarki upłynęło 36 lat. Przez te wszystkie lata nie udało się rozwiązać tej sprawy. Dla śledczych jest to nie lada zagadka kryminalna. Czy to zbrodnia doskonała?

Po 75-latach zakochani odnaleźli się!

Po 75-latach zakochani odnaleźli się! Prawdopodobnie każdy z nas marzył kiedyś, by przeżyć miłość od pierwszego wejrzenia. Nie każde takie uczucie może przetrwać próbę czasu, jednak życie potrafi zaskakiwać. Pani Barbara Żugajewicz- Kulińska i Pan Andrzej Budzyński zostali rozdzieleni przez wojnę. Zakochani odnaleźli się po 75 latach rozłąki.

Gdzie jest Andrzej Łowczykowski?

Koszarówka to niewielka wieś w województwie podlaskim. To tutaj, w 1994 roku doszło do tajemniczego zaginięcia 14-letniego wówczas Andrzeja Łowczykowskiego. Mimo upływu lat, sprawa pozostaje nierozwiązana. Co stało się z chłopcem? Bierzmowanie 30 kwietnia 1994 roku Andrzej udał się do kościoła w Grajewie, gdzie przyjął sakrament bierzmowania. Z kościoła miał wracać w towarzystwie kuzyna. Chłopcy […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl