Blog
Zaginieni Przed Laty

Mały Emile zaginął, bawiąc się na podwórku. Przyjechał do dziadków na wakacje.

Mały Emile zaginął

Od soboty 8 lipca 2023 roku 2,5- letni Emile przebywał u swoich dziadków na wakacjach. Malec tamtego  dnia w godzinach popołudniowych bawił się na podwórku swoich dziadków w Vernet w południowej Francji w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże.
W pewnym momencie, gdy rodzina szykowała się do wyjazdu na wycieczkę i dziadkowie chcieli wsadzić chłopca do samochodu, zdali sobie sprawę, że dziecko zniknęło – poinformował w rozmowie z francuską stacją BFMTV burmistrz miejscowości François Balique.
Setki osób od soboty szuka zaginionego chłopca, jednak po dziecku nie ma najmniejszego śladu.
 – Nie rozumiem, dlaczego jeszcze nie znaleźliśmy Emile’a. Szukaliśmy już wszędzie – przyznaje burmistrz Vernet.

Rodzice zaginionego chłopca nie tracą nadziei, że ich synek odnajdzie się cały i zdrowy.

 

Prokuratorzy tłumaczyli też, dlaczego nie został uruchomiony alert dotyczący porwanych dzieci. Również ich zdaniem hipoteza dotycząca porwania nie jest uzasadniona. Nie ma poszlak wskazujących na uprowadzenie, a wspomnianą procedurę wszczyna się dopiero po spełnieniu czterech przesłanek: udowodnionego porwania, kiedy ofiara jest nieletnia, życie lub zdrowie dziecka jest zagrożone, a prokurator posiada informacje, których rozpowszechnienie może pomóc ustalić miejsce pobytu dziecka.

O pomoc zwracamy się do Polonii mieszkającej we Francji.
Jeśli ktokolwiek widział zaginione dziecko lub zna miejsce jego pobytu prosimy o pilny kontakt z francuską policją pod nr tel 0608605949 lub 066017250840.

Nagranie z poszukiwań: Grégory Leclerc na Twitterze: „Une nouvelle battue est lancée au Vernet pour retrouver le Petite Emile, 2 ans et demi, disparu depuis samedi #Emile #LeVernet https://t.co/Ji1sYo4pyg” / Twitter

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl